Випускникам про ЗНО – 2017

Як і по всій Україні на Шевченківщині стартував новий навчальний незвичайний рік. Адже він багатий на зміни для всіх категорій учасників навчально – виховного процесу. Не стала винятком і процедура проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Наступного року учасники проходитимуть його з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської, англійської, іспанської, німецької та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних дисциплін.

Міністерство освіти і науки України врахувало пропозиції освітян щодо розмежування у часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Крім того, Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання.

Тож, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, англійської мови – 29 травня, математики - 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.

Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Внесення змін до реєстраційних даних можливе до 31 березня 2017 року.

Запрошення – перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, в яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі у додатковій сесії окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії тестування з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня; історія України, біологія, російська мова – до 19 червня; географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Завідувач Шевченківським РМК Т.А.Пирог

Кiлькiсть переглядiв: 515

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку