25.10.2018 на базі нашого ДНЗ відбулося районне методичне об’єднання для вихователів району на тему «Формування мовленнєвої компетентності дитини відповідно до сучасних вимог дошкільної освіти». Керівник РМО, Сивокоз М.І. ознайомила присутніх з планом роботи методоб’єднання на навчальний рік та планом поточного засідання.

Метою першого засідання було розширення знання педагогів про поняття мовленнєва компетентність та її формування відповідно до сучасних вимог дошкільної освіти. Під час цієї зустрічі було виділено основне завдання яке ставить перед собою педагог у розвитку мовлення дітей на етапі дошкільного дитинства, а саме: виховання мовної особистості, такої, яку характеризує достатній рівень мовленнєво-комунікативної компетентності, яка вільно і творчо застосовує мову в різних ситуаціях життєдіяльності. В рамках цієї зустрічі було також проведено методичний турнір «Мовлення вихователя – один з основних чинників мовленнєвого розвитку дітей».

Свято Осені

З 26.10. по 06.11. в нашому ДНЗ «Калинка» пройшли осінні свята, які вразили своєю різноманітністю. Тут були і гості з Японії та США, котрі переймали довід українського фермера, і кафе з осінніми українськими смаколиками на гостину до якого були запрошені і батьки вихованців, які взяли активну участь у святі - заспівали разом із дітками чудову пісню про варенички. І проводжання журавлика у теплі краї… Відзначали діти свято осені веселими піснями, запальними таночками, цікавими віршами, прославляючи Осінь за її красу та багаті врожаї. Прикрасою свят був духмяний коровай на вишитому рушнику як символ достатку та благополуччя і сама Чарівниця Осінь, яка принесли в подарунок дітям свої дари.


Від своєчасного формування правильної вимови залежить загальна культура мовлення, нормальне спілкування дитини з однолітками й дорослими, успішне засвоєння грамоти, а після вступу до школи - засвоєння шкільної програми. Логопедичний елемент повинен бути практично в кожному занятті з мовлення. Цьому питанню ми приділяємо значну увагу. Саме тому 04.10.2018 в нашому ДНЗ відбулася консультація для вихователів «Логопедичні вправи», яку провела Шпорт О.А. Під час цієї консультації педагоги мали змогу ознайомитися з новими іграми та вправами логопедичного характеру та практично їх опрацювати, а також Шпорт О.А., були підготовлені пам’ятки для вихователів, які значно допоможуть у роботі з дітьми під час мовленнєвих занять.

ЕПД – це оптимальна діяльність педагога, що є результатом творчого пошуку, несе в собі елементи новизни, спрямована на вирішення актуальних завдань навчання і виховання, забезпечує стійку ефективність навчально-виховного процесу як у межах існуючих форм роботи, так і на основі їх удосконалення.В рамках вивчення досвіду Дерев’янко О.О. було переглянуте інтегроване заняття з художньо-продуктивної діяльності (Малювання з натури) «Осінній натюрморт»

11.10.2018. Діти середніх груп побували на екскурсії сільськогосподарського об'єкту –городі. Основна мета цієї екскурсії - показати, що і для якої мети роблятьлюди восени, як збирають урожай, як ставляться до своєї праці і які її результати, та на екскурсії в осінньому парку

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку