20.10.2017 року на базі ДНЗ «Калинка» було проведено навчання з цивільного захисту в якому взяли участь завідувачі районних ДНЗ.

25.10.2017 року в дошкільному навчальному закладі під керівництвом інструктора з фізичної культури Руденко Н.А. було проведено День здоров’я, в якому взяли участь діти раннього і дошкільного віку та педагоги. З дітьми проводились спортивні змагання, ігри-естафети, рухливі ігри, які супроводжувались радісним сміхом, піднесеним настроєм, завзятістю та прагненням до перемоги всіх учасників фізкультурно-оздоровчого заходу.

26.10.2017 року в дошкільному закладі вихователь - методист Сивокоз М.І. та завідуюча Ликова О.А. провели для вихователів семінар-практикум «Літературний проект: що, як і навіщо». Вихователі під час даного навчального заходу виступили активними учасниками та дізналися більше про один із способів інтегрування, взаємопроникнення літературних творів в освітній процес – літературний проект.

28.10.2017 року у другій молодшій групі «Сонечко» було проведено у цікавій формі «Відкритий мікрофон» батьківські збори: «В колі дружньої сім’ї», метою яких було створення дружніх і доброзичливих стосунків між батьками групи та налагодження взаємодії дошкільного навчального закладу і батьків


Відповідно до раннього віку дітей перші заняття дуже прості та короткотривалі, але завдяки їм у дитиниправильно розвиваються рухи, мова, мислення і розпочинається спілкування не лише з рідними, а також зі світом, що її оточуєТак проходить день у садочку в наших найменших малюків

Діти дуже полюбляють прогулянки за межі ДНЗ. Один раз на тиждень діти виходять за межі дитячого садка. Основною метою походів ми ставимо оздоровлення дітей, загартування, вдосконалення рухових навичок у природних умовах та розвиток фізичної витривалості.

11 жовтня до нашого садочку завітав ляльковий театр з цікавою виставою "Пригоди крихітки єнота". Дошкільнята дуже люблять дивитися вистави лялькового театру. Він їм близький, зрозумілий, доступний.Театралізоване дійство подарувало дітям гарний настрій та веселий сміх

12 жовтня відбулося відкрите заняття у середній групі з художньої літератури. Вихователь Даниленко Марія Георгіївна.

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цього важливого для нашої країни у дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Посвята а козачата”. Під час якого діти декламували вірші, співали пісні про рідну мову, чисте голубе небо, славний козацький родовід, а також відбулися змагання під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків. На святі були присутні гості – отаман Шевченківського районного реєстрового козацтва, генерал козацтва, Шапошніков Геннадій Дмитрович та начальник штабу Шевченківського районного реєстрового козацтва, Саліонов Олександр Миколайович, які нагородили маленьких козаків медалями. Минуло свято, але ми впевненні, щоті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.

Кiлькiсть переглядiв: 535

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку