Початок навчального року.

03.09.18 Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів. З самого ранку веселим щебетом дошкільнят наповнився наш заклад. Для них цей день теж незвичайний. Дехто вперше сьогодні несміливо ступав через поріг дитячого закладу, міцно тримаючи за руку тата чи маму.Весь педагогічний колектив та вихованці розпочали новий навчальний рік з святкової ранкової зарядки. Пізніше, о 9.00 годині, в усіх вікових групах були проведені тематичні заняття «Про що мріють українські діти?». Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року, діти співали пісні, танцювали народні таночки.10.09.18. Відбулася фотовиставка «Щасливі моменти літнього відпочинку». Завдяки якій діти змогли поділитися свої яскравими враженнями отриманими під час цієї чудової пори року. Ця виставка була дуже яскравою та насиченою завдяки активній участі батьків та дітей.

10.09. – 14.09. у нашому ДНЗ пройшов тиждень фізкультури «З фізкультурою ми дружим». Заходи були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя. З дітьми були проведені бесіди "Як здоров'я хочеш мати про здоров'я треба дбати"; заняття "Щоб не хворіти треба так робити"; вивчали прислів'я про здоров'я; грали в рухливі ігри. Діти старших груп змагалися, гралися та навчали малюків різним вправам, емоційно та жваво реагували на кожне з завдань демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

«Серце віддаю дітям»

24.09. - 28.09.18. пройшов тематичний тиждень «Серце віддаю дітям». На допомогу вихователям, творчою групою був розроблений план заходів щодо відзначення 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського. Завідуючою Ликовою О.А. була проведена презентація - консультація «Педагогічна цінність творчості В. Сухомлинського». Його твори є животворним джерелом дитячого мислення, розвитку мови, особистості дитини.Діти за допомогою казок і оповідань В. Сухомлинського вчаться аналізувати, порівнювати, синтезувати, робити узагальнення і висновки. Це багатий ґрунт для плідної праці педагога і дітей.


Всеукраїнський День дошкілля

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Дошкільна освіта - фундамент сучасної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільного навчального закладу – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних закладів вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Саме в цей день завідуючою Ликовою Оленою Анатоліївною було відзначено та нагороджено грамотами, подяками працівників закладу за сумлінну працю, вагомий внесок у виховання дітей дошкільного віку та належне виконання свої професійних обов’язків.

Кiлькiсть переглядiв: 304

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку