Друга половина вересня у ДНЗ «Калинка» насичена подіями.

15.09. відбулася екскурсія-огляд груп. Педагоги дуже старанно готувалися до презентації: наповнювали ігрові осередки іграшками та дидактичним матеріалом. Загалом розвивальний простір групових приміщень оформлений згідно вимог програми та наданих рекомендацій.

З метою формування у дітей дошкільного віку почуття краси в різних її проявах з 25.09 по 29.09 2017 року в нашому дошкільному навчальному закладі було проведено «Тиждень творчості та фантазії». Протягом тижня дошкільнята закладу поринули в чарівний світ фантазії та творчості. Під час «Тижня творчості та фантазії» було проведено заходи, що стосувалися розвитку творчих здібностей дітей, формування елементарних художньо-продуктивних навичок, а саме: «Малювання з використанням нетрадиційних форм роботи», «Пісочні фантазії», конкурс малюнку на асфальті: «Моя Україна»

І на завершення Тижня було проведено виставку спільних робіт батьків дітей. Цей тиждень дав змогу кожній дитині проявити свою креативність та відчути себе талановитою особистістю.

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. З нагоди свята Дня дошкілля, 27.09 свої двері гостинно відкрив наш дошкільний навчальний заклад «Калинка». Саме в цей день ми провели грандіозне свято дитячої посмішки, щастя, щирості та теплоти «Осіння ярмарка», куди були запрошені, батьки, та керівники району. Не дивлячись на прохолодну погоду була тепла, дружня, радісна атмосфера. Всі отримали море задоволення, гарний та веселий настрій.


Ось і розпочався новий навчальний рік. Для когось він буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкрився, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених груп. Перше заняття у новому навчальному році було за темою: «З Україною у серці». День знань у нашому дошкільному закладі пройшов урочисто, змістовно, піднесено, залишаючи у дітей яскраві і незабутні враження.

Школа – це не тільки читання, писання або рахунок. Це цілий новий світ, до якого дитина теж повинна бути готова. Для дошкільників старших груп проведена екскурсія до Шевченківського ліцею. Діти мали можливість побувати у класах, посидіти за партами, переглянути підручники та зошити молодших школярів. Вчителі люб'язно поспілкувалися з дошкільниками та розповіли про навчання у школі.

06.09.2017 року відбулася районне методичне об’єднання на тему : «Пріоритетні завдання педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи»

День здоров'я в дошкільному закладі - це день відпочинку, день ігор, день фізкультурних розваг. Його призначення сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами. 13.09.2017 в нашому садочку пройшов День здоров'я «Щоб рости міцним і дужим з фізкультурою ми дружим», який був насичений різноманітними формами: бесідами, читанням художньої літератури, іграми, фізичними та валеологічними вправами, фізкультурною розвагою, прогулянкою до Кашинського ярку. Цього дня діти отримали багато цінної інформації та заряд гарного настрою

Кiлькiсть переглядiв: 538

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку