«Прощавай, дитячий садок!»

24.05., 25.05., та 30.05.18 у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» відбулися незабутні свята – випускні «Прощавай, дитячий садок!», який підготували музичні керівники та вихователі ДНЗ.

От і настав той день, якого чекали ми всі і дорослі, і діти - випускний у дитячому садку - перший крок дитини у доросле життя. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Сімдесят три дошкільника з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Кіноальманах показав хроніку життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку до закінчення. Віриться, що все, чому вони навчилися в стінах дошкільного закладу, допоможе у майбутньому знайти шлях у житті, бути чесними людьми, гідними громадянами України. Незабутніми, зворушливими моментами свята стали прощальні слова дітей та щирі слова подяки колективу ДНЗ від батьків випускників. Корисні настанови, добрі поради отримали майбутні школярі, які впродовж усього свята радували своїх батьків, рідних піснями, віршиками, танцями. А на закінчення завідувач ДНЗ привітала дітей з початком нової сторінки життя, подякувала батькам за підтримку, дієву допомогу педагогічному колективу у створенні сприятливих, комфортних умов для дітей в дошкільному закладі,де їм було затишно, зручно, весело, цікаво.

Діти були нагороджені дипломами випускника дошкільного навчального закладу. Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, діти, а батькам терпіння і мудрості!

Загальні батьківські збори

29.05.18. пройшли загальні батьківські збори. На яких завідуюча Ликова О.А. відзвітувала перед батьками про результати роботи за навчальний рік. Вихователь-методист розкрила важливість родинного спілкування, як чиннику комунікативно-мовленнєвого розвитку. Медична сестра надала інформацію про оздоровлення дітей в літній період та застереження дитячого травматизму. А також відбулася презентація оновленої програми «Впевнений старт»

Підсумкова педагогічна рада

31.05.18 відбулася підсумкова педагогічна рада «Про підсумки організації навчально-виховного процесу у 2017/2018 навчальному році». Були заслухані звіти інструктора фізкультури (підсумки державного тестування дітей) психолога, вихователів, музичних керівників, плани роботи з дітьми на літо.

31.05.18. відбулися збори для батьків новоприбулих дітей. Батьки мали змогу ознайомитися з педагогами, режимом роботи дошкільного закладу, побували в своїх групах, заслухали інформацію завідуючої, психолога, медсестри, отримали відповіді на всі свої запитання.

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку