Патріотичне виховання дошкільників в нашому дошкільному закладі з здійснюється в комплексі, має нерозривну єдність з громадянським та правовим вихованням, пронизує всі види діяльності дітей, здійснюється в повсякденному житті та на спеціально організованих заняттях. Виховання патріотизму неможливе без ознайомлення з історією і сучасним життям рідної країни, її видатними особистостями.

Діти поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам в роки війни .

В садочку діють чимало гуртків, де кожен з малюків може знайти заняття за інтересами, розвивати і реалізувати свої здібності. «Малюємо диво» «Умілі ручки» «Малятко - здоров ятко», «Казки з бабусиної скрині», «Юні актори» і інші

16.05 – 20.05.16- було проведено Руденко Н.А. державне тестування ступіню розвитку фізичних якостей дітей старших груп

19.05.2016 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації, на якому розглядалось питання щодо атестації Шевченківського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) «Калинка» Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.

На підставі висновку та рекомендацій атестаційної комісії Шевченківський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) «Калинка» Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області визнано атестованим.

Підсумки атестації

Ось і закінчився навчальний рік

Ось і закінчився навчальний рік. В кінці травня пройшли святкові випускні ранки. Для наших випускників це було останнє свято в дитячому садочку. Ми з гордістю дивитися на вмить подоросліших дітей, які разом з батьками прощалися зі своїм дошкільним закладом, який став їм рідною домівкою., співали пісні, дякували працівникам , кружляли донечки з татами у випускному вальсі.

На педраді, яка була проведена 27.05.16. були заслухані звіти інструктора фізкультури (підсумки державного тестування дітей шестирічок) психолога, вихователів, музичних керівників, плани роботи з дітьми на літо. Переглянули презентацію А.І.Остапенко «Про особливості організації навчально- виховного процесу та методичної роботи в ДНЗ в літній оздоровчий період».

31.05 16. Збори для батьків новоприбувших дітей. Вони мали нагоду ознайомитися з педагогами,побували в своїх групах, заслухали інформацію завідуючої, психолога, медсестри, обговорили підготовку груп до прийняття дітей, склали план ремонту.

01.06.В день захисту дітей всі дітлахи зібралися в святково прикрашеному залів Лунали пісні про свій рідний край, про те, як щасливо та весело в нашому садочку. В гості до дітей завітали казкові герої, які грали з дітьми а потім пригостили всіх ласощами. одичної роботи в ДНЗ в літній оздоровчий період».

Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку