17.01.19 відбулася консультація для вихователів «Від знайомства - до плідної співпраці, або продуктивна робота з батьками», яку підготувала Гончарова В.М., вихователь середньої групи. Під час цієї консультації були визначені напрямки ефективної взаємодії дошкільного закладу з батьками дітей, а також вихователь поділилася власним досвідом налагодження взаємодії вихователя з батьками.

24.01.19 на базі нашого дошкільного навчального закладу «Калинка» відбулося чергове районне методичне об’єднання для вихователів району «Зв’язне мовлення дошкільників. Навчаємо розповідати». Під час цього засідання говорили про:

1. Основні методи та прийоми розвитку зв’язного мовлення дошкільників

2.Майстерність постановки запитань — умова стимулювання мовленнєвої та індивідуальної активності дітей

3. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів з використанням командного методу у навчанні дітей розповідати.

Під час практичної частини цієї зустрічі, майстер-класу, керівник РМО, Сивокоз М.І. оновила та поглибили знання вихователів з питань використання сучасних технологій в розвитку зв’язного мовлення дошкільників. Завершенням засідання була презентація методичних посібників відповідно до теми.

Підготовка дітей до навчання в школі є важливою подією у житті кожного майбутнього школяра. Саме тому 30.01.19 в нашому ДНЗ практичним психологом Лабуз Л.А. було проведено тренінгове заняття для батьків «Психологічна готовність майбутніх школярів до навчання в школі». Де вони мали змогу дізнатися про рівень готовності своїх дітей до навчання в школі, визначили основні компоненти готовності дитини до школи та отримали пам’ятки, як правильно готувати дитину до шкільного життя.


Зимові канікули радують дошкільників не тільки святами, але й веселими розвагами..З великим задоволенням діти розважалися зі снігом, ліпили сніговиків, спостерігали, милувалися зимовими краєвидами, каталися на санчатах, лижах, гралися у сніжки та танцювали біля ялинки.

«Город на підвіконні»

Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини - наприклад, зелену цибулю або часник, які є корисним джерелом вітамінів взимку.Саме тому було організовано конкурс серед середніх та старших груп закладу «Город на підвіконні», який пройшов 09.01.2019. Зимові городи педагоги дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір′я, фрагменту улюбленої казочки; декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, охороняє посіви городнє опудало, радують око ставок, колодязь, господарство з домашніми тваринами, млин, клумба з квітами, метелики, птахи і бджоли). Ось так в ігровій формі педагоги дитячого закладу виховують у дітей працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.

Як відомо, скоромовки – корисний і водночас цікавий та веселий спосіб формування правильної дикції у дітей, а для того щоб запам’ятовування було простішим та ефективнішим застосовують мнемотехніку. Саме тому, 10.01.19. відбулася консультація для вихователів «Мнемотехніка: розучуємо скоромовки з радістю», яку підготувала Стеценко М.О., вихователь середньої групи та поділилася власним досвідом з даної теми.

14.01.19. в нашому ДНЗ ми святкували Меланку та Висиля. Під час цього свята діти ознайомилися з традицією водіння Кози, щедрували та посівали, а також водили хороводи,танцювали традиційні народні таночки. До участі у тематичній розвазі були залучені всі вихованці дитячого садка, що надало цьому святкуванню відчуття родинності та духовної єдності.

Кiлькiсть переглядiв: 244

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку