Йде атестація.

19.01. Відбувся відкритий показ музичного заняття, сюжетного з впровадженням інноваційних технологій, яке успішно провела Бондаренко В.І.

22.01. День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в дошкільному навчальному закладі проведено ряд заходів. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені тематичні заняття, під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему « У серці кожної дитини живе любов до України».

«Готуємо дітей до школи разом»

Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися», – писав відомий дитячий психолог Л. А. Венгер.

Це не означає, що даремно вчити абетку та невтомно рахувати яблука, дерева і пташок. Це означає, що такі навички, як не дивно, — не головне у готовності дитини до школи.

24.01. у нашому ДНЗ пройшов семінар-практикум для батьків «Готуємо дітей до школи разом», який підготувала практичний психолог Лабуз Л.А. і розкрила найважливіші питання у цій сфері.

Пошуково - дослідницька діяльність

Дитина є природним дослідником навколишнього світу. Світ відкривається дитині через його досвід, особисті почуття, дії. Дошкільник досліджує, все, що можна дослідити за допомогою рук, язика, носа. Він радіє навіть найменшим відкриттям.

День Здоров’я

31.01. пройшов День Здоров’я «Аби грипом не хворіти, фізкультуру слід робити»


10.01.18 р. Алєксєєва В.І., вихователь вищої категорії провела семінар практикум «Як досягти чіткої вимови? Допоможе фольклор» для вихователів ДНЗ «Калинка»

12.01.18 р. відбулася новорічна дискотека під ялинкою для дітей.

«Традиції не змінюємо»

Напередодні Старого Нового року – Щедрий вечір, або день преподобної Меланії. 15.01.18 р. ми вирішили познайомити дітей з особливостями його святкування провівши народознавчу музичну розвагу «Де коза ходить – там жито родить». Дітлахи були активними учасниками театралізованого дійства, яке підготували разом з педагогами. Вони водили козу, щедрували, бажаючи усім міцного здоров’я, добробуту у родині та прийняття мудрих рішень. А в нагороду отримували солодощі. Позитивний настрій, якій подарувало свято, ще довго буде зігрівати теплом серця дорослих та дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 475

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку