Робоча група вихователів готується до серпневої педради.

Влітку любимо загоряти, сили набиратись.

Музика і природа- два взаємозв’язані чинники, що впливають на фізичне і психічне здоровя дитини. Усе, що нас оточує має свій голос, своє звучання. Дослухаючись до голосів природи, відтворючи їх на музичних інструментах, діти заспокоюються, розслабляються, наповнюються позитивними емоціями, відкривають своє серце для краси і добра.

Взаємодія дитсадка і родини - неодмінна умова успішного гармонійного розвитку малят. Тому працювати з батьками ми починаємо з перших днів перебування дитини в дошкільному закладі. 21.08.18 був проведений семінар для батьків новоприбулих дітей на тему « Проходимо процес адаптації дітей до умов ДНЗ разом», який провела практичний психолог Лабуз Л.А.


Індивідуальні консультації з батьками щодо адаптації дитини до дошкільного закладу проводить практичний психолог Лабуз Л.А.

Виховання патріотизму з дошкільного дитинства – таке завдання ставить сьогодні перед освітою держава. Дошкільнятам притаманна зрілість моральних почуттів і уявлень. Переживаючи різні емоції, пов’язані з рідним краєм, малята набувають уявлення про рідну країну, вибудовують власне ставлення, та мотивують свою поведінку.

До свята Дня Незалежності України садочок готувався заздалегідь. В кожній групі були проведені тематичні заняття, бесіди: «Україна - єдина», «Ми діти твої, Україно», «Ми любимо свій рідний край», діти разом з батьками взяли участь в тематичній виставці малюнків.

23.08.2018 року з самого ранку всі малята в вишиванках, зі святковим настроєм прямували до дитячого садочка, щоб віддати шану своїй рідній Україні, оспівати в піснях її велич і красу.

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.