Музика і природа - два взаємозв’язані чинники, що впливають на фізичне і психічне здоров’я дітей. Усе, що нас оточує має свій голос, своє звучання. Дослухаючись до цих голосів, відтворюючи їх на музичних інструментах, граючи ролі казкових героїв, в ігри просто неба, діти заспокоюються, розслабляються, наповнюються позитивними емоціями, відкривають свої серця для краси і добра. У цьому полягає ефект музикотерапії.

До дітей казка завітала

Виховання патріотизму з дошкільного дитинства – таке завдання ставить сьогодні перед освітою держава. Дошкільнятам притаманна зрілість моральних почуттів і уявлень. Переживаючи різні емоції, пов’язані з рідним краєм, малята набувають уявлення про рідну країну, вибудовують власне ставлення, та мотивують свою поведінку. Особливості прояву патріотизму дошкільнят така: їхній моральний досвід обмежений рамками тієї практичної діяльності, в яку вони включаються. Прикладом є участь дітей і батьків у виставці малюнків «Моя багата Україна», свято День Незалежності України, яке відбулося в нашому садочку 23 серпня. Діти з гордістю розповідали вірші, оспівували в піснях красу своєї України, розповідали про життя козаків Запорізької Січі, кружляли в українському таночку, пригощались солодощами.

Дуже вдячні татам малята за таку чудову хатку


Незчулися, як літо майже промайнуло. Педагоги нашого дошкільного закладу зібралися, щоб опрацювати інструктивно- методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в 2017/ 2018 навчальному році.

Робоча група з вихователів готується до серпневої педради.

Загартування – один з найефективніших засобів профілактики захворювань. Масаж - засіб терморегуляції, енергійно впливає на шкіру, дає тонізуючий ефект, прискорює кровообіг в поверхневих судинах шкіри. Ходьба «доріжкою здоров я» збуджує рефлекторні зони стоп, що в свою чергу позитивно впливає на весь організм.

Ми прокидаємось, гімнастикою займаємось.

Кiлькiсть переглядiв: 462

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку