05.02. – 09.02.18. Тиждень екологічного виховання

Дитина дошкільного віку активно пізнає всі сфери людського життя, а особливо цікавиться природним середовищем. Її допитливість охоплює все: від способу життя найдрібнішої комахи до влаштування Всесвіту. Тому ми намагаємось не лише пояснити дитині, чому небо блакитне, а трава зелена, а також навчити її цінувати й оберігати природні ресурси, усвідомлювати наслідки своєї діяльності для довкілля. Праця, спостереження у природі, заняття, дослідницько-пошукова робота - такі форми роботи проводили педагоги під час цього тижня.

08.02.18. Майстер-клас «Навчаємо азбуки безпеки за допомогою проектної діяльності».

Вихователь, Дерев’янко О.О. поділилася своїм досвідом роботи з проектної діяльності та провела майстер – клас, на якому вихователі мали змогу розробили плани проведення проектів з безпеки життєдіяльності

15.02.18. Семінар-практикум «Сенсорний розвиток дитини»

Завідуюча Ликова О.А. провела для педагогів закладу семінар-практикум з сенсорного розвитку під час якого вихователі грали в інтерактивні ігри та обговорювали роль розвивально-ігрового середовища в сенсорному розвитку дітей раннього віку.

19.02.18 Медичною сестрою, Козир І.М. було проведено консультацію для батьків на тему «Вітряна віспа: профілактика та лікування»

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку