02.02.16 відбулося засідання батьківського комітету. Основним питанням якого було берегти дітей від захворювань та систематичне відвідування ДНЗ.

04.02.16 на засіданні А.К. був підведений підсумок переглянутих заходів у вихователів, які атестуються, вироблені рекомендації щодо атестації окремим вихователям.

А.К. ДНЗ «Калинка» продовжує вивчати роботу педагогів, які атестуються: Заняття в середній групі «Подорожуємо морем», вихователь Бражко Л.М.

З дітьми середньої групи проводить пошуково-дослідницьку діяльність вихователь Руденко Н.А.

05.02 16. Г.В.Одерій, методист з дошкільного виховання провела семінар для вихователів району «Формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку». Мошенська О.А., Руденко Н.А., вихователі старших груп ДНЗ «Калинка», обмінялися досвідом роботи з екологічного виховання (форма роботи – проектна діяльність)

Були використані інтерактивні форми роботи з педагогами: відкритий мікрофон, бліц – опитування, інтелектуальна гра, робота в групах, ІКТ.

10.02. Як підсумок проектної діяльності «Від екології душі до екології природи»(керівники Руденко Н.А., Рудь Т.В.) провели екологічну розвагу з батьками «Подорож у світі природи», була створена разом з батьками фотовиставка «Збережемо довкілля»,

Діти разом з батьками вирішували різні проблемні ситуації щодо збереження навколишнього середовища. .

А які годівнички для птахів виготовили своїми руками

Козир І.М., медсестра систематично здійснює антропометричні виміри дітей.

На заняттях з малювання використовуємо нетрадиційні форми роботи.

Екскурсія по дошкільному закладу дає змогу познайомитися з приміщеннями дошкільного закладу, його працівниками, виховує в дітей любов та повагу до їхньої праці та до свого дитсадка, як до рідної домівки, де завжди їх чекають.

15.02.16. – 23.02.16. тематично перевірялися середні групи з теми «Сформованість соціально- моральних якостей дитини в процесі ігрової діяльності».

18.02 Алєксєєва В.І., вихователь вищої категорії, провела консультацію для вихователів « за творами В.Сухомлинського.

Про космос розмовляли та сонечко аплікували,та за квітами з вихователем доглядали

Семінар для батьків, який було проведено допоміг батькам збагатити знання про успішну підготовку дитини до навчання в школі. Обстановка взаємодовіри та взаєморозуміння панувала протягом всього семінару

Проведення оздоровчих процедур сприяє підвищенню імунітету дітей до захворювань

Будуть раді бабусі й мами, подарунки готували діти своїми руками

12.02.14. Методобєднання для вихователів старших груп «Проблема розвитку зв’язного мовлення в дошкільному дитинстві »підготувала і провела Соляник ТФ.,вихователь-методист. Педагоги поділилися досвідом з молодими педагогами з даної теми. В кінці роботи методобєднання було проведено тестування педагогів «Мовленнєва робота з дошкільниками». За підсумками вихователі мають достатній та високий рівень знань навчання дітей зв’язному мовленню.

А.К. ДНЗ «Калинка» та АК відділу освіти продовжує вивчати роботу педагогів, які атестуються.

Кiлькiсть переглядiв: 515

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку