День відкритих дверей

13.11.2018 у Шевченківському ДНЗ «Калинка» відбувся День відкритих дверей «Подаруй свою любов дитині». Метою цього дня було залучити батьків до співпраці з колективом дошкільного навчального закладу, підвищувати увагу до потреб своєї дитини, формувати педагогічну свідомість батьків. Батьки мали змогу побачити, як відбувається щоденний навчально-виховний процес в дошкільному закладі. Вихователі та діти займалися звичними справами: заповнювали календар погоди, проводили заняття з логіко-математичного, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Батьки мали змогу долучитися до дітей та виконувати завдання разом. Завершився день відкритих дверей по різному, в одних групах батьківськими зборами, в інших походом до дитячого театру в якому все було по-справжньому, і каса з білетами, і контролери на вході, і маленькі актори. А в когось драматизацією казки для свої синів та доньок. День відкритих дверей дав можливість батькам оцінити якість освітніх послуг, відчути мікроклімат у групі, педагогічному колективі, набути нового педагогічного досвіду, отримати поради та консультації від фахівців. Для дітей, їх батьків та вихователів це хороша нагода поспілкуватися та вирішити певні проблеми.

14.11.2018 педагогічний колектив ДНЗ відвідав відкрите заняття «Червона книга України» яке підготувала Сторожук Г.І., адже ознайомлення з природою рідного краю – запорука успішного формування національно-патріотичних почуттів дошкільників.

15.11.2018 Відбувся семінар-практикум для вихователів «Методика використання прийомів навчання зображувальної діяльності у різних вікових групах». Метою цього семінару було сприяти підвищенню фахового рівня, професійної компетентності вихователів з даної проблеми.

Екскурсія до хлібного магазину

Діти групи «Барвінок» відвідали магазин в якому продають хліб. Під час цієї екскурсії дошкільники розширили знання про хлібобулочні вироби, професії пекаря та продавця.


Консультація «Розвиток комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності».

20.11.18 пройшла консультація на тему «Розвиток комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності». Бражко Л.М., яка підготувала дану консультацію познайомила вихователів з методикою використання комунікативних ігор під час виховання культури спілкування у дітей старшого дошкільного віку, яку розробила Т. Піроженко. Ці ігри розподілено на блоки, до кожного з яких підібрані конкретні завдання. Декілька ігор вихователі розглянули з практичної сторони. Комунікативна гра є одним із ефективних засобів виховання культури спілкування та формування мовленнєвого етикету дитини. Бражко Л.М., підготувала рекомендації для вихователів та поради для батьків з даної теми.

Консультація «Причини емоційних порушень дітей дошкільного віку»

22.11.18 практичним психологом Лабуз Л.А. була проведена консультація «Причини емоційних порушень дітей дошкільного віку». Під час цієї консультації вихователі ознайомилися з основними методами корекції емоційної сфери дошкільників.

30.11.18 відбулася педагогічна рада під час якої вирішувалися такі питання:

- методи та прийоми роботи при навчанні дітей малювання;

- аналіз стану організації та методики проведення мовленнєвої роботи з дошкільниками;

А також у формі інтерактивного спілкування вихователі ділилися досвідом щодо забезпечення умов для розвитку умінь та навичок у дітей в художньо-продуктивній діяльності (малювання).

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку