З 20.11 по 24.11 в нашому ДНЗ проходив тиждень патріотичного виховання. В рамках тижня проведено: заняття, бесіди, розваги, свята.

22.11. Вихователі Чумаченко А.Л. та Алєксєєва В.І. провели свято-обряд за участю батьків та дітей «Закосичення»

23.11. Відбулося методоєднання для вихователів ДНЗ «Калинка» на тему «Розвиток патріотизму у дітей засобами художньо-продуктивної діяльності». В рамках цього методобєднання вихователі переглянули два відкритих заняття у Пилипенко Г.Т., яка познайомила дітей з національними оберегами і разом з дітьми виготовила підкову на щастя та у Сторожук Г.І., яка з дітьми зробила колективну роботу «Калинова Україна». Заняття були проведені на високому рівні, діти показали хороші знання, щирі емоції, згуртованість.

На базі ДНЗ «Калинка» проходив альтернативний курс «Сутажна вишивка» Соляник С.П. по закінченню якого вихователі презентували свої роботи та отримали дипломи.

29.11. День Здоров’я. Щасливі діти, море емоцій під час проведення естафет, ігор, змагань.

30.11. Педрада «Сучасні підходи до формування літературного мовлення дошкільників. Формування патріотичних почуттів засобами різних видів діяльності»


02.11. в ДНЗ «Калинка» відбулися загальні батьківські збори. На порядку денному вирішувалися такі питання:

· Ознайомлення з річним план роботи на 2017/2018 н.р. Пріоритетні напрямки і аспекти роботи закладу на навчальний рік

· Роль батьків у становленні особистості дитини - громадянина України

· Роль фізичного виховання в гармонійному розвитку дошкільників

Організація харчування дітей в ДНЗ. Профілактика ГРЗ

15.11. Колективний перегляд заняття з розвитку мовлення «Подорож казками» з метою вивчення передового досвіду, Дерев’янко О.О. « Організація проектної діяльності в ДНЗ»

16.11. Відбувся семінар-практикум для вихователів «Розвиток дрібної моторики руки», який провела практичний психолог, Лабуз Л.А.

Осінь… Листопад… За вікном сипле холодний дощ, опадає пожовкле листя, воно кружляє у чарівному танці та падає на землю. Проте, похмурі осінні дні – не привід для суму та нудьги.

Кiлькiсть переглядiв: 497

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку