Вихователі молодших груп взяли участь в конкурсі «Кращий куточок сенсорики

Осінь позолотила листя на деревах, а до дітей завітала з веселими танцями та співами, казковими героями осінніми дарунками. Святкові ранки , які пройшли в нашому дошкільному закладі, (01.11 – 04.11) навіяли хороший настрій, позитивні емоції, сприяли відчуттю краси природи рідного краю.

27.10. 16. на базі ДНЗ «Калинка» відбувся семінар для вихователів району «Інтегроване заняття, особливості його змісту та структури»

10.11.Семінар для музичних керівників «Використання музичних інновацій в системі художньо- естетичного та креативного розвитку дітей» Педагоги переглянули заняття у музичного керівника Неєлової Ю.В.(педагога- майстра) з використанням інновацій в музичній діяльності

14.11.Лабуз Л.А., пр. психолог провела консультацію для вихователів «Як оптимізувати процес пам’яті у дітей дошкільного віку?» Були роздані пам’ятки всім вихователям.

22.11.вихователі - майстри Мошенська О.А.., Бражко Л.М. підготували і провели консультацію для педагогів «Вчимо дітей складати творчі розповіді». Консультація була проведена з використанням інтерактивних форм роботи. Разом з тим, до відома педагогів була донесена інформація з семінару м. Харкова «Упровадження ідей освіти сталого розвитку у групі четвертого року життя: зміст програми та основні підходи»

Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку