Один з вирішальних етапів соціалізації малюка – початок відвідування дитячого садка. Діти по - різному переживають адаптацію до нових умов: хтось призвичаюється швидше, а для декого цей процес дуже болісний. Тому для батьків був запропонований семінар «Як полегшити процес адаптації?», який підготувала і провела практичний психолог дошкільного закладу Лабуз Л.А. На семінарі були запропоновані інтерактивні форми роботи з батьками, а в кінці семінару були роздані пам’ятки, поради в яких допоможуть батькам пом’якшити процес адаптації дитини до дитячого садка.

Козир І.М., старша медсестра провела консультацію для педагогів: «Профілактика кишкових отруєнь»


Правильна оцінка дитиною свого «Я» є регулятором її моральної поведінки, лежить в основі знань про свої права та обов’язки, на ній ґрунтуються такі почуття, як відповідальність, сором, провина , совість тощо. Зміст і обсяг знань умінь і навичок з проблем правового виховання зорієнтований на системно організоване життя дитини дошкільного віку. Тому наші педагоги починають формувати правову культуру особистості саме з дошкільного віку:проводять бесіди, екскурсії, відповідну роботу з батьками. А недавно до дошкільнят завітав представник з відділу«Шевченківського бюро правової допомоги»з вікториною «Які права порушені того чи іншого героя казки?»

06.07.15.Інструктор з фізкультури Руденко Н.А. провела консультацію з педагогами «Створення безпечних умов для ефективного проведення фізкультурно – оздоровчих заходів на прогулянці в літній період» Цікаво було також вислухати кожного педагога з свого власного досвіду.

За лікарськими травами поспішали, на травичці відпочивали.

Подивіться, який у нас квітник! Поховались за листочки наші діти, як грибочки

Мову розвиваємо, художні книги читаємо.

Кiлькiсть переглядiв: 420

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку