16.04. – 20.04.18. Тиждень безпеки життєдіяльності

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності у нашому ДНЗ проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників з приміщень. Мета цього заходу - відпрацювання правильної поведінки учасників навчально-виховного процесу під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Це дає змогу забезпечити умови для збагачення досвіду дітей щодо безпечної поведінки. Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк (5хвилин) вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні. В ході евакуації діти вчилися діяти за правилами, про які їм розповідали напередодні вихователі. Вони вже знали про призначення ватно-марлевої пов’язки – першого засобу порятунку на випадок екстремальної ситуації, наприклад, у разі витоку газу чи задимлення приміщення внаслідок пожежі. А також мали змогу спостерігати за роботою працівників пожежної частини, які ліквідовували пожежу, прослухали цікаву від них лекцію та приміряли спеціальні костюми.

18.04.18 на базі нашого ДНЗ «Калинка» відбувся тренінг для вихователів ЗДО (вчителів, що готують дітей до навчання в школі на базі ЗЗСО) за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Тренер глибше ознайомила вихователів та вчителів з програмою «Впевнений старт» та презентувала комплект цієї програми.

Підготовка дитини до навчання в школі - важливе завдання дошкільного виховання, що пов’язане з питанням наступності в роботі дошкільного навчального закладу і школи, дошкільної і початкової освіти. Наш дошкільний заклад постійно підтримує взаємозв’язок зі школою, тому 24.04.18 у старших групах пройшли підсумкові заняття для вчителів на яких діти продемонстрували всі свої набуті знання та вміння, а також свою готовність до навчання в школі.


Великдень У ДНЗ «Калинка

Наближення одного з найсвітліших християнських свят – Великодня - чудовий привід поговорити з дітьми про доброту й милосердя. Тож у перед пасхальні дні у нашому дошкільному закладі дошкільники засвоювали важливі моральні цінності, усвідомлюють необхідність підтримувати і любити одне одного. В усіх вікових групах проводилися цікаві тематичні заняття. Діти декламували вірші про весну, Великдень,співали веснянки, вчилися розрізняти слова «пасха» і «паска». Вихователі знайомили дітей з традиціями та звичаями нашого народу, з особливостями святкування Великодня. Завзято грали в старовинні народні ігри «Вербич», «Діставалки».

Писанка як символ Великодня.

04.04.2018 відбувся майстер-клас «Розмалюй писанку», який провела вихователь Алєксєєва В.І. для педагогів. Всі присутні мали змогу ознайомитися з українською писанкою, її історією, символікою. Педагоги відчули себе в ролі майстринь-писанкарок.

«Чарівний годинник або секретна місія Тролів»

05.04.2018 до дітей ДНЗ «Калинка» завітав ляльковий театр з інтерактивно-пізнавальною ігровою програмою. Головні герої програми разом з дітьми вирушили в дивовижну подорож під час якої кожен зміг проявити себе і показати на що здатен, вирішували пізнавальні завдання та вчилися:

- відрізняти їстівне – неїстівне, шкідливе – нешкідливе, потрібні – непотрібні речі;

- правилам поведінки на воді та протипожежної безпеки в лісі;

- цікавим іграм, віршикам, танцювальним рухам,

- а головне – більше посміхатися, дружити і не сваритися!

День відкритих дверей

12.04.2018 наш дошкільний заклад гостинно відкрив двері для всіх бажаючих. В програмі цього дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у ДНЗ, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду. Ранок розпочався ранковою гімнастикою за участю дітей, колективу ДНЗ та батьків, адже тема цього дня «Бережи здоров’я змалку». Тому всі заходи проведені цього дня були спрямовані на розкриття цієї теми.

Кiлькiсть переглядiв: 381

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку