Підготовка дитини до навчання в школі - важливе завдання дошкільного виховання, що пов’язане з питанням наступності в роботі дошкільного навчального закладу і школи, дошкільної і початкової освіти. Наш дошкільний заклад постійно підтримує взаємозв’язок зі школою Ось і сьогодні (20.04.17) ми запросили вчителів майбутніх першокласників на заняття.

У Дні відкритих дверей (25.04.17) активну участь взяли батьки: виконували ранкову гімнастику разом з дітьми, грали в ігри, відвідали заняття, познайомилися з умовами перебування їх дітей в дошкільному закладі.

Семінар для батьків «Партнерська взаємодія батьків з дітьми» підготувала та провела практичний психолог Лабуз Л.А.


05.04.17. День Здоровя.

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дошкільниками з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля та життя у надзвичайних ситуаціях, ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я з проблем безпеки життєдіяльності дитини, в нашому дошкільному закладі «Калинка» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. (03.04.17 – 07.04.17)., З дітьми проводилися заняття, бесіди з даної теми, прогулянки за межі дошкільного закладу. Переглянули виставу «Пригоди Івасика»

Наші педагоги взяли участь в обласному семінарі«Садочок – простір дружній для дитини» Охоче поділилися інформацією з семінару , яка дуже зацікавила всіх педагогів.

В переддень Пасхи діти разом з батьками взяли участь у виставці малюнків «Українська писанка»

Кiлькiсть переглядiв: 397

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку