«Святий Миколай»

У нашому дитячому садочку і діти і дорослі вірять в чудеса, тому 19 грудня до нас завітав Святий Миколай. У чудовій та урочистій атмосфері зібралися всі разом у музичному залі, зазвучала чарівної краси мелодія і розпочалися справжнісінькі дива. Після закінчення казки, кожна дитина під своєю подушкою знайшла підтвердження того, що саме до нашого дитячого садочка сьогодні завітав Святий Миколай. Діти були задоволені подарунками про що свідчили їх емоції таздивовані, сяючі очі.

Врятуємо зелену красуню

Напередодні новорічно-різдвяних свят діти разом зі своїми батьками долучаються до екологічної акції «Врятуємо зелену красуню». Ми вирішили привернути увагу дітей, батьків, до проблеми - збереження лісових красунь. Метою цієї акції було формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до природних багатств рідного краю, підвищення творчоїактивності та природоохоронної діяльності дітей.Новорічні святкові ранки у ДНЗ.

Новий рік - найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризитанесподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків. Не стало виключенням святкування новорічних святіу нашому дитячому садочку.

Звеликимнетерпінням діти чекали прикрашену ялинку, святкових костюмівтановорічних подарунків від Діда Мороза.Вони із задоволенням співали і танцювали, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів.


З 03.12. – 07.12. 2018 з метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури проходив Всеукраїнський тиждень права. Цей тиждень проводиться із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

06.12.2018 відбулася спортивна розвага «Мир і дружбу на землі подаруєм дітворі», яка була присвячена Дню Збройних сил України. В цій розвазі взяли участь діти старших груп, які змагалися у силі, спритності та сміливості. Інструктор з фізкультури, Руденко Н.А. організувала справжнє свято для дітей, весела розминка під музику налаштовувала всіх на позитивний настрій та цікаві змагання. В кінці свята діти були нагороджені медалями.

Тиждень педагогічної майстерності.

У дошкільному закладі стало традиційним проведення Тижня педагогічної майстерності педагогів, які атестуються в поточному році. Вихователі, спеціалісти демонструють свої творчі здобутки, вміння у формуванні життєвої компетенції дошкільників. Атестаційна комісія відвідала відкриті заняття у Пилипенко Г.Т., Рудь Т.В., Шпорт О.А. та Сторожук Г.І.. всі заняття проведені на належному рівні.

Тиждень Безпеки

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці дітей до самостійного життя у світі , де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. З цією метою в нашому дошкільному навчальному закладі пройшов Тиждень безпеки дитини з 10.12. по 14.12 2018 р. Упродовж тижня вихователі всіх дошкільних груп проводили з дітьми тематичні заняття, моделювання ситуацій, дидактичні ,сюжетні рольові ігри з безпеки життєдіяльності, бесіди «Бачив я не раз, як мама вмикає газ», «Вікно – джерело небезпеки», «Як утворюється вітер, і на що він здатний?» і т. д., а також діти мали можливість переглянути мультфільм «Кицькин дім». Завершенням цього тижня була виставка малюнків «Бережи себе малюк». 13.12.2018 в рамках тижня безпеки вихователь, Усачова Л.В. з досвіду роботи провела консультація для вихователів «Безпека життєдіяльності – важливий аспект навчально-виховного процесу» на якій розкрила основні завдання сучасної освітньої системи, напрямки організації навчально-виховної роботи з питань безпеки життєдіяльності дошкільників, а також підготувала методичні рекомендації з питань безпеки життєдіяльності дошкільників.

Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку