В грудні місяці ми відзначаємо День збройних сил України. Діти середньої та старшої групи брали участь у спортивній розвазі «Спритні та дужі», яку підготувала інструктор з фізкультури Руденко Н.А., присвячену саме цьому святу

В період з 04.12 по 09.12.2017 року в дошкільному закладі проводився "Тиждень безпеки дитини". Роботу в закладі проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, бесіда, читання художньої літератури, моделювання ситуації та її розв'язання.

12.12.2017. Відбулася інтелектуальна вікторина для педагогів «Вдосконалення педагогічної майстерності » яку провела психолог Лабуз Л.А. завдяки цікавій формі проведення педагоги отримали гарний настрій, психологічне розвантаження та вдосконалили свої знання з даної теми

14.12.2017. Наш ДНЗ приймав гостей – вихователів дошкільних закладів району для участі у районному семінарі-практикумі «Гра – джерело розвитку дошкільників», який провела Одерій Г.В. методист дошкільного виховання Шевченківського районного методичного кабінету

Прийшов до діток Святий Миколай

19 грудня 2017 рокудо дитячого садка завітав Миколай зі святковими привітаннями та різноманітними подарунками для слухняних, вихованих і чемних діток.

В нашому садочку «Калинка» панує святковий та піднесений настрій. Коридори, групові кімнати та музичний зал дошкільного закладу святково прикрашені, все навколо в очікуванні казки та дива. Вже традиційно у ці святкові дні у садочку проходить виставка новорічних поробок «Новорічна казка навколо нас».

На порозі Рік Новий -

Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе,
Хай до хат він нам несе!

З настанням зими діти починають чекати дива - веселого і яскравого свята під назвою Новий рік! Час летить дуже швидко, і ось вже протягом кількох днів у нашому ДНЗ весело та по - святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера, калинчата святкують новорічне свято, найулюбленіше свято всіх дітей.

З 21 по 29 грудня розпочався парад новорічних свят. Над сценаріями новорічних свят у тісній співпраці з педагогічними колективами вікових груп наполегливо і сумлінно працювали музичні керівники:Неєлова Ю.В. таБондаренко В.І. Першими полетіли сніжинки у групах раннього віку.

Кожне свято оригінальне і неповторне. Усі новорічні ранки у дитсадку веселі, сучасні, креативні і залишають незабутні враження у дітлахів та їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку