01.06.2018. День захисту дітей і перший день літа відзначили наші малята в ДНЗ

День захисту дітей - це і турбота про здоров'я та добробут малечі, якою опікується держава і дошкільний заклад. Це веселкове і різнокольорове сонячне свято було наповнене радістю, цікавими іграми. Діти виконали веселу зарядку та отримали солодкі подарунки. Наприкінці заходу всі вихованці приймали участь в малюванні крейдою на асфальті "Дитячий світ"...

Красне літечко настало!

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників нашого дошкільного навчального закладу літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови, щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, діти зміцніли, відпочили, а ще - дізналися багато нового. Тому діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку. Вихователі намагаютьсявсебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і домогтися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. ​Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини. Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей, де основним пунктом є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, розваги, спортивні свята. Такожпроводяться повітряні та сонячні ванни і загартування водою.

Особлива увага в літній період приділяється харчуванню дітей: збагачується раціонза рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені.

Будемо чай з липи пити та не будемо хворіти

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку