21.03.19. відбулося засідання атестаційної комісії Шевченківського ДНЗ «Калинка», на якому про підсумки своєї роботи у міжатестаційний період звітували педагоги закладу, які проходили атестацію у 2018/2019 навчальному році. За результатами атестації атестовано таких педагогічних працівників: Пилипенко Г.Т. - відповідає займаній посаді, Рудь Т.В., - відповідає займаній посаді та присвоєному педагогічному званню «Вихователь-методист», Сторожук Г.І., - відповідає займаній посаді та раніше встановленій кваліфікаційній категорії «Спеціаліст І категорії», Пчельнік Н.Т., відповідає займаній посаді, Омельченко Н.В. - відповідає займаній посаді.

25.03 по 29.03. проходив тиждень фізкультури «Хай живе спорт». Кожен день був наповнений цікавими спортивними заходами: валеологічні заняття, естафетні ігри, ігри-змагання фізкультурні розваги, спортивні розваги за участю батьків, фотовиставка. Всі заходи були спрямовані на формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, підвищення рухової активності дітей, виховання здорової дитини спільними зусиллями ДНЗ та сім’ї.

29.03.19 відбулася педагогічна рада «Безпека та зміцнення здоров’я дитини» на якій розглядались наступні питання:

1. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради (директор)

2. Про аналіз роботи з безпеки життєдіяльності в ДНЗ (директор)

3. Аналітичний звіт про результати анкетування батьків з безпеки життєдіяльності

4. Методичний лекторій «Шляхи та засоби формування основ національно-патріотичного виховання при ознайомленні з природою» (вихователь Мошенська О.А.)

«Здорова дитина – багатство країни. Фізична культура, як засіб зміцнення здоров’я дітей»(інструктор з фізкультури Руденко Н.А.)

5. Про підсумки атестації педагогічних працівників


З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято- 8 Березня! З 28.02 по 07.03.2019 року в нашому ДНЗ пройшло найласкавіше весняне свято - 8 березня. Діти з нетерпінням чекали на нього, готували подарунки для найдорожчих... Розучували вірші, пісні, таночки. Цього року мами заспівали пісню про своє щастя - про свою донечку, танцювали з своїми синочками. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче , що є в нашому житті - це щастя, любов, радість та надія і все це пов’язане з жінкою.

14.03.19 пройшов творчий день присвячений 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Метою цього дня було поглиблення знань дітей про життєвий та творчий шлях українського поета Т.Г. Шевченка та виховання любові до краси поетичного слова. З дітьми були проведені бесіди "Розповімо дітям про Тараса Шевченка"; перегляд мультфільмів за творами «Тече вода з під явора…», «Мені 13 минало», «Зацвіла в долині…»

15.03.19 вихователі групи «Віночок» Руденко Н.А. та Пилипенко Г.Т. організували та провели для дітей та батьків своєї групи спортивно-екологічну розвагу «Ми з природою дружим». Під час цієї розваги діти разом з батьками демонстрували свої знання про природу нашої планети, вирішували проблемні ситуації, проводили цікаві експерименти з некорисною їжею та вчилися разом з батьками діяти у разі пожежі в лісі.

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку