Святкові ранки «Весняна ніжність для жінок»

Ось і настала весна! Незважаючи на погоду, наближається до нас із першими яскравими та теплими сонячними промінчиками чарівне свято весни, ніжності та жінок.

Разом з приходом весни у дошкільному навчальному закладі «Калинка» з 1 по 7 березня пройшли весняні свята у всіх вікових групах..

Святкові ранки були цікавими, різноманітними, особливими та неповторними. Дітлахи всіх груп підготували цікаві музичні номери та хореографічні композиції. Проте всі їх об’єднувала глядацька аудиторія: вдячна, щаслива, задоволена. Це – мами та бабусі наших вихованців. В ці дні малюки особливо прагнули їм догодити: найкращі і найніжніші слова, художні номери, дбайливо маленькими рученятами виготовлені подаруночки, а також ігри та конкурси, в яких брали участь не лише діти, а і їхні татусі, матусі та бабусі. Все це викликало безліч позитивних емоцій: радість, задоволені посмішки малюків та сльози щастя на матусиних та бабусиних очах.

Конкурс читців

Проведення конкурсу читців кожного року стало в нашому закладі доброю традицією. Конкурс читців є барвистим моментом ужитті дитини, збагачує її враження і розвиває творчу активність. Такі заходи сприяють всебічному розвитку дошкільнят, знайомлять з творчістю українських письменників, пробуджують радісні почуття, піднімають настрій. Діти, педагоги та їх батьки з особливою ретельністю готувалися до заходу. Адже в дитячому конкурсі все було по-дорослому: компетентне журі, група підтримки та винагороди. Подання себе і твору, чіткість дикції, виразність і емоційність – головні складові перемоги. Діти розповідали вірші про красу рідного краю і співучість солов’їної української мови.

Майстерність дошкільнят не залишила байдужим жодного глядача.

15.03.18 на базі нашого ДНЗ «Калинка» відбулася педагогічна панорама «Соціально-економічне виховання дошкільника» керівником якої була Одерій Г.В. та учасниками вихователі нашого ДНЗ та районних ДНЗ. Педагоги обговорили питання економічного виховання дошкільників. Кожен учасник поділився досвідом роботи: вихователі районних ДНЗ підготували виступ презентацію, а педагоги нашого ДНЗ висвітлили питання використання ігор – стратегій в економічному вихованні дошкільників.

16.03.18. Вихователь-методист Сивокоз М.І. провела для вихователів ділову гру «Основні складові трудової діяльності дошкільників» з метою активізації знань педагогів з питань трудового виховання.

21.03.18 Колективний перегляд господарсько-побутової праці в старшій групі

Праця — важливий засіб морального, економічного, трудового, естетичного виховання, тому ми приділяємо значну увагу трудовому вихованню дошкільників. Вихователь Квятковська Г.Ю. продемонструвала, що особливістю організації господарсько-побутової праці старших дошкільників є її здебільшого колективних характер. Це ж передбачає від кожного учасника вміння попередньо планувати роботу, працювати злагоджено, щоб досягти певних результатів. Така особливість робить побутову працю важливим засобом морального виховання.

Ейдетика

Вихователі Шевченківського ДНЗ «Калинка» в своїй роботі з дітьми широко використовують інноваційні технології і методики. Однією з таких методик є ейдетика, яку впроваджую Рудь Т.В. Як допомогти дитині запам'ятовувати необхідну інформацію і вчасно пригадувати її? На це запитання відповідає ейдетика, вона розмовляє з дошкільниками їхньою мовою. Ейдетика залучає всі аналізатори дитини: дозволяє не лише побачити, а й помацати, почути, скуштувати, понюхати; подає нове через добре знайомі дітям образи.

Робота з батьками

З 26.03 – 30.03.18 пройшла виставка малюнків «Моя дружна родина». Батьки взяли активну участь у цій виставці, підготувавши з своїми дітьми портрети своїх сімей. Роботи вражають своєю фантазією та неординарним підходом до справи.

28.03.2018 В групі «Казочка» відбулося спортивне свято «Подорож до лісу», де діти разом з батьками змагалися в силі, спритності, кмітливості. Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.

Атестація педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році.

29.03.2018 року відбулося заключне засідання АК. Були заслухані звіти педагогів у формі презентацій.

Вітаємо педагогічних працівників, які успішно пройшли атестацію у 2017/2018 навчальному році, підвищили свій професійний рівень та кваліфікаційну категорію.

Кiлькiсть переглядiв: 419

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку