01.03.16.-04.03.16. в дошкільному навчальному закладі «Калинка» пройшли святкові ранки. Діти привітали зі святом 8 Березня своїх мам та бабусь. Активну участь у святі взяли батьки. Батьки разом з дітьми взяли участь у виставці малюнків «Весна прийшла свято принесла»,

16.03.2017 року відбулося методобєднання «Виховання поваги і любові до батьків, родини, морально - етичного ставлення до себе самого».

Вихователі переглянули заняття в ІІ мол.гр. (вих. Сторожук Г.І., ) Працювали в групах на тему «Реалізація завдань патріотичного виховання через освітні лінії за новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти». Потім презентували свої напрацювання.

21.03.17.Козир І.М., ст.. медсестра здійснює чергові антропометричні виміри дітей.

Заняття з фізкультури проводить Руденко Н.А., інструктор з фізкультури.

Малята з задоволенням подорожують ґудзиковою країною разом з вихователем Стеценко М.О.

29.03.2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії.

Були заслухані звіти педагогів у формі презентацій.

30.03.2017 на засіданні педради підвели підсумки оперативного та тематичного контролю. Заслухали інформацію медсестри Козир І.М. про медико - педагогічний контроль, інформацію психолога Лабуз Л.А.

Завідуюча О.А.Ликова повідомила про закінчення атестації, також оголосила подяку від всього колективу вихователю В.І.Алєксєєвій за активну участь в оцінці анкет «Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій-2016»

Кiлькiсть переглядiв: 442

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку