Країна дитинства-країна казкова,

Дітей та дорослих вона вабить знову.

Ті роки чарівні не забуваються –

Далеке дитинство до нас повертається.

Усмішки сяють, промінням зігріті,

І в щасті зростають усі наші діти.

Заглянем в країну дитинства ми знов,

Де в памʼяті серця палає любов.

26 лютого 2016 року дошкільний навчальний заклад «Джерельце» відсвяткував свій 10-річний ювілей!

Це було незвичайне свято дитинства і юності. День народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок протягом 10 років. Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаються в один бурхливий потік, прямують сюди діти.

День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив ДНЗ «Джерельце» підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. На сцені вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за час перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики.

Привітати весь колектив та вихованців садочку з поважною датою завітали голова сільської ради Бурлака В.О, директор Новомиколаївської ЗОШ Жадан В.М., заступник директора «Укрзернопром-Шевченково» Лабуз О.М., начальник сектору поліції Сисоєв С.М.

На адресу «винуватців» свята весь час лунали теплі слова побажання нових звершень, творчих успіхів, вдячності за належне виховання молодого покоління.

Всіх присутніх зі святом привітала завідувач ДНЗ Шляхова Т.М.. Побажала вихованцям здоровʹя, успіхів у навчанні, а батькам – злагоди у родинах, любові дітей.

Батьки, у свою чергу, дякували колективу за злагоджену роботу, за затишок і тепло, а головне – за материнську любов до дітей.

В святковому концерті взяли участь учні школи, випускники садочка минулих років, які також поздоровили садочок з ювілеєм.

Кiлькiсть переглядiв: 460

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку