31 жовтня відбулося свято Осені «Часничок до борщику». Осінь – це пора, яка немов би в казці, перетворює весь навколишній світ в яскраві барви . Маленькі вихованці весело розповідали яка чудова пора осінь, а також побували у осінній казці. На свято до малят завітала казкова героїня – Бабуся, яка шукала часничок для свого борщику, а діти разом з казковими героями допомогли їй його знайти.Святково прикрашена зала, чарівна музика, художнє слово, запальний танок дітей, веселі ігри – все це сприяло створенню казкової атмосфери на святі. Вихованці дуже старалися на святі і за це вони отримали найголосніші аплодисменти, а також смачні гостинці від бабусі та Осені.


На заняттях ми ліпили й малювали

Так старанно працювали

Потім всі гайда гуляти

І за всім спостерігати

За пташками і травою

За березою золотою

На майданчик ми пішли

Й павучка знайшли

Довго-довго розглядали

Та руками не чіпали


В садочку було проведено заняття з ЦО, з метою навчання працівників правилам надання першої медичної допомоги та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Навчання проводили працівники Новомиколаївського ФАПу Мусіяка С. Я та Гожа О. В.


Всеукраїнський День дошкілля - це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство - це ранок життя, а ранок має бути щасливим. Так, 27 вересня в дошкільному навчальному закладі «Джерельце» відбулося незабутнє свято.

Це ще одна можливість педагогам та дітям спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.

Напередодні педагоги разом із дітьми під прикрашали заклад кольоровими кульками, привітаннями та квітами, а наступного дня у садочку звучала весела музика. Потім відбувся святковий концерт..

Завідувач дошкільного закладу Шляхова Т.М. сердечно привітала всіх вихованців і працівників навчального закладу з професійним святом та побажала міцного здоров'я, мудрості, наснаги, терпіння, успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Діти читали вірші своїм вихователям та працівникам ДНЗ, співали, танцювали, водили хороводи, а працівники садочка порадували присутніх піснею та запальним флешмобом.

Після свята діти отримали солодкі подарунки.

Всі, хто завітав на свято, отримали безліч позитивних емоцій.

Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку