За вагомий внесок у покращенні матеріально-технічної бази закладу Шляхова Тетяна Миколаївна, завідувач Новомиколаївським дошкільним навчальним закладом «Джерельце», була нагороджена цінним подарунком Голови Шевченківської районної державної адміністрації.


Поспішайте, садок наш чекає гостей!

Проводимо День відкритих дверей!І друзів візьміть із собою,
Садок всіх зустріне з любов'ю!
Для вас ми дитячий садок представляємо,
Покажемо, як ми вчимося та граємось.
Відчинимо вам двері і серце відкриємо,

Привітно усіх ми гостей зустрінемо!

27 вересня в садочку був проведений день відкритих дверей, були запрошені батьки та всі бажаючи. Гості садочка мали змогу ознайомитися із життям малюків у дитячому садочку, переглянути заняття та інші режимні моменти.


Одним із пріоритетних напрямків нашого закладу є народознавство. Тому в дитячому садочку проводиться робота з патріотичного виховання, що дає змогу дітям отримати знання про нашу державу, її історію, культуру, звичаї. Все це сприяє формуванню у дітей почуття поваги, любові до своєї Батьківщини. Саме тому напередодні Дня захисника України у старшій групі було проведено тематичне заняття «Ми роду козацького діти».

Метою заняття було: формувати уявлення про героїчне минуле українського народу, розвивати пізнавальний інтерес до історії Батьківщини; продовжувати знайомити дітей з художніми творами патріотичного змісту, учити уважно слухати їх, відповідати на запитання за прослуханим текстом та переказувати зміст; збагачувати словниковий запас назвами предметів українського національного одягу, побуту, словами-ознаками вдачі козацького роду; сприяти розвитку пояснювального мовлення, активізувати вживання слів-ознак, вправляти дітей в утворенні іменників від прикметників.


У садочку продовжується навчально-виховна робота. Згідно навчального плану і чинної програми в садочку проводяться заняття, розваги, бесіди, прогулянки.

Кiлькiсть переглядiв: 461

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку