У Новомиколаївському ДНЗ відбулися чергові батьківські збори. Керівник Шляхова Т. М прозвітувала про роботу закладу в 2017\2018 навчальному році, про надходження і використання коштів та проведені ремонтні роботи, залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу у літній період та у новому навчальному році. Під час обговорення розглянули здобутки, досягнення та проблеми навчально-виховного процесу, заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.

Також завідувач і вихователі ознайомили батьків з планом навчально-виховної роботи закладу на 2018/2019 навчальний рік.

27 вересня у садочку пройшов День відкритих дверей.

Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу. Робота педагогічного колективу була спрямована, на виконання запланованих заходів, які дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності.

Спілкування з батьками протягом дня пройшло в доброзичливій, теплійатмосфері. Упродовж дня вони мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі);заняття з дітьми, отримати консультації за запитом від вихователів та завідувача.

Найкращі спогади у батьків залишились від переглядуконцертної програми «Радіємо, співаємо, дитсадок вітаємо».

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку