З 14 по 18 травня в дошкільному закладі проводився «Тиждень безпеки».

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Під час «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

Для педагогів:

Проведені інструктажі: з охорони праці та по пожежній безпеці;

Для батьків проведено консультації: «Безпека дітей дошкільного віку» та «Як зробити свій дім безпечним для дітей», під час яких ознайомили з різними формами профілактичної роботи щодо формування у дошкільнят безпечної поведінки та як діяти в разі нещасного випадку.

Для дітей проведено:

1 день – Дорожня безпека

2 день – Один удома, свої - чужі

3 день – Не жартуй з вогне

4 день – День здоров’я

5 день – Відчуй небезпеку, закріплення вивчених знань.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

Кiлькiсть переглядiв: 380

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку