Ось і виросли малюки

Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікувальний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя.Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання…

26 травня проводжали своїх випускників у школу в дитячому садочку “Джерельце»

Цього дня гостей зустріла святково вбрана зала. Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.

Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки.

Наприкінці свята з вітальними словами звернулися до випускників та їх батьків завідувач дитячого садочка – Шляхова Тетяна Миколаївна, директор школи Жадан Володимир Миколайович, голова сільської ради Бурлака Валерій Олександрович, заступник директора ТОВ «Укрзернопром-Шевченкове» Лабуз Ольга Миколаївна. Діти отримали чудові подарунки.
Слова подяки від батьків та маленьких випускників звучали на адресу колективу працівників ДНЗ, які вклали у підготовку та проведення цього випускного свята свою душу, частину серця, свої вміння і знання, завжди знаходили такі важливі і потрібні слова для дітей та батьків.
Тож на останок хочеться побажати нашим маленьким випускникам успіхів у навчанні, щастя, легкої життєвої дороги!!!!!!!!!

Кiлькiсть переглядiв: 503

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку