Основним пріоритетом у роботі з дітьми старшої групи є підготовка дітей до школи. Тому за для досягнення кращих результатів вихователі тісно співпрацюють з вчителями початкових класів. 26 січня вихователем старшої групи Омельченко Н.В. було проведено відкрите заняття, на яке було запрошено вчителя початкових класів Осику Н.В, завідувача ДНЗ Шляхову Т.М., вихователя молодшої групи Пчельнік Н.Т.

Мета заняття: закріплювати знання про склад як частину слова, про роль голосного звука в утворенні складу; вчити поділяти дво-трискладові слова на склади; розширювати знання і розуміння багатозначних слів; розвивати швидкість мовленнєвої реакції; виховувати бажання активно діяти на занятті.

Такі спільні перегляди занять надають можливість вчителю ближче познайомитися зі своїми майбутніми учнями, а також разом з вихователем спланувати подальшу роботу з дітьми.


День народження чудове свято

Зібралось друзів тут багато.

Будем разом святкувати

Іменинників вітати.

В садочку відбулося свято «День іменинника». Діти розважалися: грали в ігри, відгадували загадки, по черзі вітали іменинника, за що отримували маленькі сувеніри. Кульмінацією свята стало чаювання у колі друзів.

Кiлькiсть переглядiв: 432

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку