16 листопада у садочку пройшло спортивне свято «Веселі естафети» за участю батьків і вихованців.

Готуючись до проведення заходу педколектив ставив собі за мету: збагатити внутрішній світ дитини позитивними емоціями, створити умови для виявлення дітьми емоційної чутливості до стану рідних та близьких; формувати у дітей інтерес до виконання спільного завдання, потребу прийти на допомогу одне одному; розвивати швидкість, спритність, увагу, кмітливість, фізичні вміння та навички, прищеплювати прагнення до занять фізкультурою; виховувати любов до фізкультури і спорту, почуття дружби, колективізму; формувати навички доброзичливого спілкування з людьми зміцнення дружніх стосунків, підтримки, допомоги один одному.

Свято пройшло цікаво і весело. Діти разом з задоволенням виконували завдання, адже поруч були їхні тата і мами.


З метою розвитку творчої самостійності і активності, естетичного сприйняття дітей, озброєння їх технічними вміннями та навичками роботи з природним матеріалом в садочку пройшла виставка виробів з природного матеріалу.

Такі творчі виховні заходи допомагають пробудити в душі дитини любов до рідної природи сприяють вихованню творчої особистості.

Батьки разом з дітьми проявили свою майстерність, винахідливість, креативність. Кожна композиція вразила своєю красою, неповторністю, індивідуальністю.

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку