Свято осені


Прихід осені вносить значні корективи не лише в природу, але і в життя дошкільнят. З початком осені розпочинається навчальна робота. Щоб різноманітні заняття, дидактична робота в ранкові та вечірні години не втомлювали малят у роботі закладу є розваги та свята. Осіннє свято в ДНЗ «Джерельце» було заплановано і проведено 3листопада. Підготовка до цього свята розпочалася задовго до його проведення. Музкерівник, вихователі та завідувач підготували сценарії, взялися за виготовлення атрибутів і костюмів, ескізів для оформлення залу. На свято діти та вихователі запросили батьків, які стали поціновувачами чудових художніх номерів, артистичних здібностей своїх дітей. Свято подарувало присутнім багато позитивних емоцій, посмішок і гарний настрій.


Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність ДНЗ, тим більше довіри він викликає у батьків. 28 жовтня, саме для них, свої двері гостинно відкрив наш дитячий садок. Батьки дітей старшої групи мали можливість бути присутніми на відкритому занятті з музичного виховання «Подорож в країну музики».

Будній день для маленьких вихованців та їх батьків став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички і вміння.

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку