7 квітня у садочку відбулися групові батьківські збори майбутніх першокласників.

Вихователь старшої групи Омельченко Н. В. розповіла батькам про навчально-виховну роботу, що проводилася з дітьми протягом року, зокрема підготовку дітей до школи.

На збори були запрошені директор школи Жадан В. М., вчитель першого класу Осика Н.В., соціальний педагог Квятковська О.С.

Батьки мали змогу познайомитися з першою вчителькою своїх дітей, яка ознайомила присутніх з основними положеннями програми навчання у першому класі. Вона запропонувала батькам придбати друковані зошити для навчання, а також наголосила на тому, що батьки повинні приділяти велику увагу підготовці дитини до навчання у школі, зокрема розвитку дрібної моторики рук (малювання, ліплення).

Батьки мали можливість поспілкуватися з соціальним педагогом, щодо адаптації дітей у школі, а також отримати відповіді на хвилюючі їх питання.

Жадан В. М. наприкінці зборів подякував колективу ДНЗ за навчання та виховання дітей, бо дошкільна освіта є базою для успішного навчання дітей у школі. Адже діти, які приходять до школи з садочка є більш підготовленими.


Що таке наш дитсадок?

Це будинок для діток.

Тут малята не сумують:

Ліплять, грають і малюють.

Чим найбільше люблять займатися діти в садочку? Звичайно малювати, гратися, розважатися.

Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку