26 травня 2017 року у дошкільному навчальному закладі «Джерельце» відбулося незабутнє свято – випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Одинадцять дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Мультимедійний альманах показав хроніку життя дітей від перших днів їхнього життя до закінчення садочка. Відбулася цікава подорож, під час якої на випускників чекали вітання, сюрпризи та подарунки.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи та подарунки від працівників ДНЗ, Новомиколаївської сільської ради, підприємства Укрзернопром Шевченково та батьків.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку