8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла

День чарівний, справжнє диво
В залі посмішок багато
В залі людно і красиво,
Бо у нас сьогодні свято.

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

З особливим почуттям відповідальності вихованці Новомиколаїського дошкільного навчального закладу «Джерельце» разом з вихователями та музичним керівником наполегливо готувалися до цього свята: вивчали нові вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками.

В нашому садочку14 березня відбувся святковий ранок, присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Наші діти по-різному вітали з цим весняним святом своїх мам, бабусь, сестричок і усіх жінок.

Зранку у дитячому садку відчуваласярадісна й весняна атмосфера. Вихованці дошкільного закладу дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю втанцях,декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності ілюбові, які розчулювалиприсутніх до сліз. Батьки теж приймали активну участь у святі. Тата – грали в гру, а мами разом з донечками танцювали.

Свято 8 березня в дитячому садку пройшлоцікаво і незвично. Анайкращим результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності за організацію та проведеннядитячого свята.


У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 1 березня наш садочок долучився до проведення Всеукраїнського дня доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

З дітьми було проведене заняття за темою « Тварини - наші друзі», метою якого було виховувати у дітей чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин, ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин, закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, формувати навички поведінки з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Діти довідалися багато цікавого про дивовижні факти із життя чотирилапих та затамувавши подих, переглядали мультимедійну презентацію про тварин, слухали читання оповідань О.Виговського «Маленька велика собачка» та А.Корж «Дружок». А потім, з задоволенням розповідали про домашніх улюбленців та згадувати цікаві пригоди, які траплялися з ними.

День доброти відбувся для того, щоб звернути увагу дітей на актуальні проблеми поводження людей з тваринами. Адже і в наші дні випадки жорстокого поводження з чотирилапими досить поширені. Слід пам’ятати, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і любов. Вони обов’язково відповідатимуть тим же!

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку