Березень — перший місяць вес­ни. У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад «Ципа» завітало свято 8 Березня, що пройшло 06.03.2019 року. Свято проводились у яскраво оформленій залі, відповідно до тематики свята та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю. Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики зізналися в теплих почуттях усім жінкам. Гостями свята були : Весна, квіти. А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток. За веселими таночками, піснями, віршами, іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.


На початку березня в садочку «Ципа» було проведено «заняття доброти» про гуманне ставлення до тварин. На цьому заняття дітей знайомили з професіями людей, які доглядають тварин

(ветеринар, кінолог); закріплювали знання про особливості догляду за котами та собаками,

умови їх існування; формували навички поведінки при зустрічі з безпритульними та

домашніми тваринами на вулиці; наприкінці заняття словниковий запас дітей поповнився словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка.

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку