На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 14 листопада 2011 № 651 «Про затвердження плану заходів з виконання до 1 січня 2014 року Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» у Харківській області»в загальноосвітніх навчальних закладах Шевченківського району проводиться наступна робота:

1. З метою всебічного розвитку дітей в загальноосвітніх закладах району проводяться конкурси малюнків, творів, читців.

2. В загальноосвітніх навчальних закладах проводиться робота з попередження бездоглядності та безпритульності шляхом максимального охоплення дітей шкільного віку навчанням. Забезпечується здобуття дітьми повної загальної середньої освіти відповідно до вимог чинного законодавства.

3. З 07.12.2015 року по 12.12.2015 року в школах району було проведено тижні правових знань.

4. З 30.11.2015 року по 04.12.2015 року було проведено Тижні протидії торгівлі людьми.

5. З 25.11.2015 року по 10.12.2015 року було проведено акцію «16 днів проти насильства».

6. В загальноосвітніх навчальних закладах району проводиться робота з підвищення рівня культури сімейних стосунків і відповідальності батьків за виконання своїх обов’язків шляхом проведення батьківського всеобучу.

7. В шкільних бібліотеках організовано виставки науково-популярної та художньої літератури, присвяченої Конвенції ООН про права дитини.

8. В школах району є куточки «Знай свої права, пам’ятай про свої обов’язки» та «Гендерна рівність».

9. Проведено уроки гендерної рівності.

10. В усіх ЗНЗ та у відділі освіти є банк даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. З цими сім’ями постійно ведеться індивідуальна робота, вивчаються та обстежуються умови проживання та виховання дітей у таких сім’ях, складаються акти обстеження житлово-побутових умов проживання таких сімей.

11. В загальноосвітніх навчальних закладах Шевченківського району ведеться щоденний облік відвідування учнями навчальних закладів. Класні керівники та адміністрація шкіл проводять аналіз стану відвідування та звіти передаються у відділ освіти. З учнями, які не відвідують школу та їх батьками проводяться індивідуальні робота.

12. Гра-мандрівка: «Ми – творці власного життя»..

13. Учні шкіл району залучаються до гурткової роботи.

14. Проведено урок «Заради життя», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

15. Круглі столи: «Спілкування на основі взаєморозуміння та поваги», «Основні права і обов’язки сучасного громадянина України».

16. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти з малозабезпечених сімей отримали допомогу із фонду Всеобуч.

17. Виховні години: «В країні чемності і доброти», «Дитина має право…», «Добро та рівні можливості».

18. Брейн-ринг: «Права і обов’язки громадян України. Діти та їхні права».

19. Бесіди: «Кожна дитина має право», «Безоплатна правова допомога», «Права дитини».

20. Години спілкування: «Дитинство без насильства», «Діти: злочин і кара», «Підлітки мають знати свої права», «Право на освіту та отримання професії».

21. Виставка стіннівок: «Знати сьогодні, щоб жити завтра».

22. Перегляд і обговорення фільму: «Реалізація і захист прав людини».

Кiлькiсть переглядiв: 751

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку