Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Бурлучок»

Власник:відділ освіти Шевченківської райдержадміністрації

Адреса розташування закладу:вул. Шкільна 1В, село Нижній Бурлук, Шевченківський район, Харківська обл.

Телефон: 5-46-40

e-mail:pr.shevch@dniokh.gov.ua

Місце розташування

Заклад оздоровлення розташований в мальовничій сільській місцевості у віддаленому селі Нижній Бурлук на березі невеличкої річки Бурлучок. Відстань до найближчої залізниці - 28 км, із районного центру до села три рази на тиждень ходить рейсовий автобус, що дає можливість дістатись безпосередньо із районного центру до табору.

Облаштування території, приміщень:

Заклад розміщений в двоповерховому приміщенні, має літні ігровий та новий спортивний - тренажерний майданчики та спортивний зал. Оздоровчий заклад обладнаний супутниковим телебаченням. Все це забезпечує умови для організованого дозвілля дітей та задоволення їх інтересів під час перебування в закладі.

В «Бурлучку» створено умови для дотримання санітарно-гігієнічних та протипожежних норм. Зокрема, заклад має індивідуальне водопостачання, повністю забезпечений необхідним технологічним та побутовим обладнанням, внутрішніми туалетами, душовими, функціональними комунальними мережами (водопостачання, водовідведення ), протипожежними засобами.

Проживання дітей:

Оздоровчий закладобладнаний меблями та м’яким інвентарем в спальних кімнатах. Кімнати розраховані на 8-10 дітей. Проводиться капітальний ремонт приміщення харчоблока, медичного пункту та кімнат для відпочинку дітей.

Санвузли працюють на обох поверхах, душові та кімнати гігієни для дівчат постійно забезпечені гарячою водою. Всього за одну зміну заклад може прийняти 80 відпочиваючих.

Харчування дітей:

Оновлена кухня закладу обладнана новим технологічним обладнанням, обідній зал розрахований на 40 посадкових місць. Харчування дітей 5-ти разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря), різноманітно, смачно, якісно з суворим дотриманням інтервалів часу між прийомами їжі (не більше 4-х годин). В 2018 році вартість харчування становитиме 100 грн. на день. Обслуговуючий персонал харчоблоку складається із кваліфікованих працівників. У збалансованому, калорійному, багатому вітамінами меню - страви з екологічно чистих продуктів. Щодня на столах свіжі фрукти, овочі, натуральні соки. З раціону повністю виключені гострі страви, важкі і штучні жири. Якість продуктів перебуває під постійним санітарно-гігієнічним контролем.

Послуги:

Під час літнього оздоровчого періоду заклад комплектується досвідченим педагогічним персоналом, що має досвід роботи з дітьми та молодими випускниками педагогічних вузів. Дозвілля відпочиваючих забезпечується шляхом організації культурно - спортивних заходів з використанням технічних можливостей в закладі та завдяки організації туристично-розважальних поїздок до культурно-освітніх закладів м. Харкова та туристичних походів намісцевості. Проводяться різноманітні конкурси, змагання, ігри, свята. Кожна дитина бере найактивнішу участь в усіх спортивних та розважальних закладах.

Медичне обслуговування:

Медичне обслуговування здійснюється кваліфікованими медичними працівниками.

Додаткова інформація:

Роботу оздоровчого закладу заплановано провести в червні – серпні 2018 року. Вартість путівки у 2018 році складатиме 5432,00 грн., батьківська плата становить – 2100,00 грн.

Термін оздоровлення – 21 календарний день. Заклад функціонуватиме на протязі двох змін в такі терміни:

І зміна – з 21.06 по 11.07.2018

ІІ зміна – з 14.07 по 03.08.2018

Профіль напрямку роботи оздоровчого табору влітку 2018 року - «Краєзнавчий». Це будуть екскурсійні поїздки на Харківщині, краєзнавчі походи на місцевості, зустріч із старожилами села Нижній Бурлук, різноманітні ігри, вікторини на національно патріотичну тематику.

З міста Харкова до оздоровчого закладу можна дістатись будь-яким автобусом з міжміського автовокзалу № 6 «Заводський» на проспект Московський 299 від станції метро «Пролетарська», які рухаються за маршрутами через селище Шевченкове в напрямку міста Куп’янська, а потім від сел. Шевченкове рейсовим автобусом.

При оформленні у табір для оздоровлення та відпочинку дитина повинна при собі мати: святковий одяг; предмети особистої гігієни (мило, зубна щітка, паста, шампунь, рушник (2 шт.); спортивне взуття, спортивний костюм, кімнатні тапочки, купальник, панамка, носки, футболки, нижня білизна; різне: блокнот, ручка, фломастери, нитка, голка, ножиці, прищепки, тремпель, носові хусточки; парасольку.

В табір приймаються діти шкільного віку при наявності довідок про медичне обстеження і оплаченої путівки.

З метою придбання путівок бажаючими можна звернутись за адресою: відділ освіти Шевченківської райдержадміністрації, сел. Шевченкове, вул. Центральна 30, або за телефоном (0251) 5-16-49, 5-17-78 Голубенко Ніна Миколаївна.

Кiлькiсть переглядiв: 342

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку