Протокол №6

наради директорів закладів загальної середньої освіти

Шевченківського району

від 19.06.2018року

Голова – Ю.А.Бобрусь

Секретар – Н.О.Старікова

Присутні – працівники відділу освіти, Шевченківського районного методичного кабінету, директори закладів загальної середньої освіти

Відсутніх немає

Порядок денний:

1. Про стан роботи відділу освіти та закладів загальної середньої освіти району зі зверненнями громадян.

Куденко В.В.

2. Про підсумки державної підсумкової атестації в ЗЗСО району у 2017/2018 навчальному році.

Тарасова О.Л.

3. Про підсумки роботи Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості за 2018/2019 навчальний рік.

Голубенко Н.М.

4. Про підсумки роботи Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи за 2017/2018 навчальний рік.

Карпов С.А.

5. Про підсумки проведення поглиблених медичних оглядів учнів закладів освіти району.

Онищенко О.М.

6. Про ефективність функціонування профільного навчання у ЗЗСО та його перспективна мережа на 2018/2019 навчальний рік.

Василенко О.Ю.

7. Про підсумки курсової перепідготовки педагогічних працівників за ІІ півріччя 2017-2018 навчального року.

Русакова Л.Є.

Різне

8. Про аспекти ведення класних журналів у ЗЗСО.

Пирог Т.А.

1. Слухали:

Куденко В.В., юриста Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про стан роботи відділу освіти та закладів загальної середньої освіти району зі зверненнями громадян (виступ додається).

Ухвалили:

Керівникам ЗЗCО:

1.1. Інформацію про стан роботи відділу освіти Шевченківської РДА зі зверненнями громадян у продовж першого півріччя 2018 році взяти до відома.

1.2. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення району, у тому числі через засоби масової інформації, щодо повноважень органів виконавчої влади, шляхів вирішення актуальних питань, що порушуються громадянами у зверненнях.

Протягом 2018 року

1.3. Дотримуватися вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, у засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348, а також застосування Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008.

1.4. Уникати формального ставлення до вирішення обґрунтованих заяв та скарг громадян та неналежного виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян; створювати умови для участі заявників у перевірці поданих ними заяв чи скарг; надавати можливість знайомитися з матеріалами перевірок відповідних звернень.

Протягом 2018 року

1.5. Вжити додаткових заходів щодо вдосконалення роботи із зверненнями громадян, особливу увагу приділити організації систематичних зустрічей із населенням безпосередньо на місцях для вивчення нагальних питань та спілкування з колективами з метою вирішення питань на місцях та недопущення звернень працівників до органів влади вищого рівня.

Протягом 2018 року

  1. Слухали:

Тарасову О.Л., методиста Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про підсумки державної підсумкової атестації в ЗЗСО району у 2017/2018 навчальному році (виступ додається).

Ухвалили:

2. Керівникам ЗЗСО:

2.1. Узагальнені результати ДПА розглянути на нараді при директору та засіданнях шкільних методичних об’єднань вчителів – предметників.

Серпень - вересень 2018 року

2.2.Здійснити аналіз стану викладання навчальних предметів, з яких учні з року в рік показують середній та початковий рівень знань або погіршують показники.

Протягом навчального року

2.3. Здійснити порівняльний аналіз рівня навчальних досягнень учнів 9-х класів з навчальних предметів, з яких учні показали низькі результати у 2017/2018 навчальному році та рівня кваліфікації вчителів.

Вересень 2018 року

3.Слухали:

Голубенко Н.М., директора Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості, яка повідомила про підсумки роботи Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості за 2018/2019 навчальний рік (виступ додається).

Ухвалили:

3. Керівникам ЗЗСО:

3.1. Врахувати інформацію про підсумки роботи Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості під час здійснення аналізу роботи ЗНЗ у 2017/2018 навчальному році.

Постійно

3.2. Продовжувати роботу щодо залучення учнів до гурткової роботи та участі учнів у масових заходах Шевченківського БДЮТ.

Постійно

4. Слухали

Карпова С.А., директора Шевченківської дитячо - юнацької спортивної школи, який повідомив про підсумки роботи Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи за 2017/2018 навчальний рік (виступ додається).

Ухвалили:

4. Керівникам ЗЗСО:

4.1. Врахувати інформацію про підсумки роботи Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи під час здійснення аналізу роботи ЗНЗ у 2017/2018 навчальному році.

5. Слухали:

Онищенко О.М., головний спеціаліст відділу освіти Шевченківської РДА, яка повідомила про підсумки проведення поглиблених медичних оглядів учнів закладів освіти району (виступ додається).

Ухвалили:

5. Керівникам ЗЗСО:

5.1. Взяти під особистий контроль проведення поглибленого медичного огляду учнів.

Протягом року

5.2. Провести роботу щодо поліпшення взаємозв’язку між класними керівниками та батьками для надання інформації про стан здоров’я дитини.

Постійно

5.3. Розробити систему роботи з дітьми різних груп за підсумками медичних оглядів.

До початку 2018/2019 навчального року

6. Слухали:

Василенко О.Ю., методиста Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про ефективність функціонування профільного навчання у ЗЗСО та його перспективна мережа на 2018/2019 навчальний рік (виступ додається).

Ухвалили:

6.Керівникам ЗЗСО:

6.1. Проаналізувати зазначену інформацію.

До початку 2018/2019 навчального року

6.2. Посилити особистий контроль за якістю викладання навчальних предметів у профільних класах.

Протягом 2018/2019 навчального року

7. Слухали:

Василенко О.Ю., методиста Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про ефективність функціонування профільного навчання у ЗЗСО та його перспективна мережа на 2018/2019 навчальний рік (виступ додається).

Ухвалили:

7.Керівникам ЗЗСО:

7.1.Розглянути питання, щодо організації курсів підвищення кваліфікації педагогів на нарадах при директорові, проаналізувати виконання плану-замовлення навчального закладу за І півріччя 2018 року, роз’яснити педагогам порядок проходження курсів у І півріччі 2018/2019 навчального року.

Серпень 2018 року

7.2. Узгоджувати кожного тижня кандидатури педагогів, які вносяться до наказу відділу освіти щодо проходження курсів на наступний тиждень.

7.3. Забезпечити проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до наказу відділу освіти.

Щомісяця

7.4. Подати в електронному та паперовому варіантах методисту РМК Русаковій Л.Є. всі уточнення до замовлення на курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладу на 2019 рік за формою, що надано раніше (додаток 2).

До 25.06.2018 року

7.5. Сформувати уточнення до замовлення на курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів освіти на 2019 рік.

До 25.08.2018 року

8. Слухали:

Василенко О.Ю., методиста Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про ефективність функціонування профільного навчання у ЗЗСО та його перспективна мережа на 2018/2019 навчальний рік (виступ додається).

Ухвалили:

8.Керівникам ЗЗСО:

8.1. Довести зміст даної інформації до відома педагогічних колективів з наступним обговоренням задля недопущення подібних фактів порушень у подальшій практиці.

До 21.06.2018 року

8.2. Звернути увагу вчителів – предметників на записи про виконання програм з навчальних предметів у кінці навчального року.

Перед здачею журналів до архіву

8.3. Провести роз’яснювальну роботу серед вчителів щодо своєчасного виставлення оцінок за контрольні роботи.

Вересень 2018 року

8.4. Своєчасно здійснювати записи щодо виявлених порушень у записах вчителів – предметників та класних керівників, оформлюючи їх відповідно до чинних вимог.

Протягом навчального процесу

8.5. Тримати на контролі якість та правильність заповнення сторінок класних журналів як класними керівниками так і вчителями – предметниками.

Протягом навчального процесу

Голова Ю.А.Бобрусь

Секретар Н.О.Старікова

Кiлькiсть переглядiв: 902

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку