Протокол №1

наради керівників закладів освіти

Шевченківського району

від 30.01.2018 р.

Голова –Ю.А. Бобрусь

Секретар – Н.О.Старікова

Присутні – працівники відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації, Шевченківського районного методичного кабінету, керівники навчальних закладів.

Відсутніх немає

Порядок денний:

1. Про методичні аспекти щодо ведення класних журналів учнів 9-х класів, які є претендентами на отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою.

Пирог Т.А.

2. Про впровадження інклюзивної форми навчання в освітній процес закладів освіти. Шавкун Н.М.

3. Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів МАН України у 2017/2018 навчальному році Старікова Н.О.

4. Про ефективність функціонування профільного навчання у закладах загальної середньої освіти у І семестрі 2017/2018 навчального року.

Василенко О.Ю.

Різне:

5. Про підготовку та подання заявок міні-проектів „Разом в майбутнє”.

Бурлака О.С.

6. Про складання примірного двотижневого меню для закладів загальної середньої освіти.

Лєбєдь Т.В.

7. Про результати реєстрації на пробне ЗНО -2018.

Пирог Т.А.

  1. Слухали:

Пирог Т.А., завідувача Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про методичні аспекти щодо ведення класних журналів учнів 9-х класів, які є претендентами на отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою (виступ додається).

Ухвалили:

1.Керівникам ЗЗСО:

1.1 Проаналізувати зміст презентації, зауваження врахувати у практичній роботі.

До 09.02.2018

1.2. Провести роз'яснювальну роботу з педагогічними працівниками.

До 09.02.2018

1.3. Організувати навчання (вибір форми довільний) для педагогів, які мають найбільше зауважень щодо ведення сторінок класних журналів.

Протягом лютого 2018 року

  1. Слухали:

Шавкун Н.М, методиста з питань психології Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про впровадження інклюзивної форми навчання в освітній процес закладів освіти (виступ додається).

Ухвалили:

2.Керівникам ЗЗСО:

2.1. Формувати готовність педагогів та фахівців до реалізації інклюзивної моделі навчання.

Постійно 2.2.Запровадити систему консультативно – роз’яснювальної роботи серед педагогічних працівників та батьківської громадськості щодо важливості своєчасного виявлення дітей з порушеннями розвитку і направлення їх на консультацію до ПМПК.

Протягом навчального року

  1. Слухали:

Старікову Н.О., методиста з навчальних дисциплін Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів МАН України у 2017/2018 навчальному році ( виступ додається).

Ухвалили:

3. Керівникам ЗЗСО:

3.1. Проаналізувати результати участі навчальних закладів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

До 01.03.2018

3.2.Обговорити підсумки на засіданнях шкільних методичних об’єднань.

До 01.06.2018

3.3.Розробити конкретні заходи щодо підвищення результативності участі учнів у інтелектуальних змаганнях.

До 01.07.2018

4.Слухали

Василенко О.Ю., методиста з виховної роботи Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про ефективність функціонування профільного навчання у закладах загальної середньої освіти у І семестрі 2017/2018 навчального року (виступ додається).

Ухвалили:

4. Керівникам ЗЗСО:

4.1. Проаналізувати власну діяльність: навчально – виховний процес, роботу з обдарованими учнями та виявити чинники, що впливають на результати навчання учнів у профільних класах.

До 01.02.2018

4.2.Підвищувати власні методичний та фаховий рівні шляхом самоосвіти, вивчення ефективного педагогічного досвіду, зокрема з питань підвищення мотивації навчання, особливостей роботи з обдарованими дітьми, організації позакласної та позашкільної діяльності з предмету.

Постійно

5.Слухали:

Ухвалили:

5. Керівникам ЗЗСО:

5.1. Переглянути та доопрацювати заявки міні-проектів та привести у відповідність відповідно до наданих зразків.

До 01.02.2018 року

6. Слухали:

Лєбєдь Т.В., бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації, про складання примірного двотижневого меню для закладів загальної середньої освіти.

Ухвалили:

6. Керівникам ЗЗСО:

6.1 Здійснювати системний моніторинг щодо вживання учнями продуктів харчування та надавати пропозиції для складання збалансованого меню з урахуванням норм правильного здорового харчування.

Постійно

7. Слухали:

Пирог Т.А., завідувача Шевченківського районного методичного кабінету, яка повідомила про результати реєстрації на пробне ЗНО – 2018 (виступ додається).

Ухвалили:

7. Керівникам ЗЗСО:

7.1.Проаналізувати вибір навчальних дисциплін пробного ЗНО.

До 10.04.2018

7.2 Продовжувати заняття щодо підготовки учнів до проходження тестування.

Лютий – травень 2018 року

7.3.Здійснити моніторинг навчальних досягнень учнів з обраних предметів.

До 10.04.2018

Голова Ю.А. Бобрусь

Секретар Н.О.Старікова

Кiлькiсть переглядiв: 958

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.