Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

НАКАЗ

смт. Шевченкове

12.01.2015 року №5

Про організацію участі педагогів району в другому (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”

На виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 07.10.2015 № 426 „Про проведення першого (районного, міського) та другого (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”, наказу відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації від 07.12.2015 № 269 „Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”, графіку проведення другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”, затвердженого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити участь переможця районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016” у ІІ (обласному) етапі у м. Харкові

12.01.2016 року

2. Відрядити до м. Харкова вчителя математики Шевченківського ліцею Шевченківської райради Харківської області Стаднік Світлану Олександрівну для участі у першому етапі обласного туру для тестування з фахової майстерності.

12.01.2016 року

3. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації Фесенко Ганні Валеріївні:

4.1. Забезпечити в повному обсязі, в межах бюджетних асигнувань по галузі „Освіта”, виплату видатків, пов'язаних з організацією участі у конкурсі.

4.2. Ознайомити Стаднік Світлану Олександрівну з кошторисом витрат, а також з вимогами нормативно правових актів про використання коштів, виданих на відрядження .

4. Вчителю Шевченківського ліцею Шевченківської райради Харківської області Стаднік Світлані Олександрівні подати до централізованої бухгалтерії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації звіт про використання коштів, наданих на відрядження протягом п’яти банківських днів.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти С.В.Старіков

З наказом від 06.01.2016 № 5 ознайомлені:

Стаднік С.О. _____________;
Фесенко Г.В. _____________.
Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку