Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

НАКАЗ

смт. Шевченкове

18.01.2016 року№ 24

Про забезпечення призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Шевченківського району

Відповідно до статті 14 закону України «Про освіту», статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Харківської обласної адміністрації від 18.01.2016 року №8 «Про забезпечення призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області», розпорядження голови Шевченківської районної державної адміністрації від 18.01.2016 року №10 «Про забезпечення призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області» та у зв’язку із погіршенням погодних умов, з метою створення безпечних умов для навчання та праці учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику начальника відділу освіти (Ю.А.Бобрусь) ужити необхідних організаційних заходів щодо призупинення з 19.01.2016 по 21.01.2016 (включно) навчально-виховного процесу у навчальних закладах.

2. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, безпечного функціонування навчальних закладів.

3. Керівникам навчальних закладів району:

3.1. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки біля водойм.

До 18.01.2016

3.2. Здійснити комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, економного та раціонального використання енергоносіїв.

3.3. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів.

3.4. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками під час призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району.

3.5. Організувати надолуження навчального матеріалу шляхом ущільнення програмового матеріалу.

Після відновлення навчально-виховного процесу

3.6. Спланувати індивідуальну роботу вчителів під час призупинення навчально-виховного процесу.

4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації (Фесенко Г.В.) забезпечити оплату видатків, пов’язаних з організацією навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району відповідно до вимог законодавства України, в межах затверджених лімітних призначень.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації Ю.А.Бобрусь.

Начальник відділу С.В. Старіков

З наказом від 18.01.2016 № 24 ознайомлені:

Бобрусь Ю.А. __________

Фесенко Г.В. __________

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку