Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

НАКАЗ

смт Шевченкове

14.01.2016 №11

Про організацію участі учнівської команди району у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України з відділення: хімія, біологія (секція: зоологія, ботаніка) у 2015/2016 навчальному році
На виконання Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (із змінами), Правил проведення Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 №259, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за №407/2584, на виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 №386 „Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році”, наказу відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації від 08.10.2015 року №216 „Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в 2015/2016 навчальному році в Шевченківському районі” та з метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити участь переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в ІІ (обласному) етапі у м.Харкові для написання контрольних робіт.

17.01.2016 року

2. Відрядити до м. Харкова вчителя біології Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Вітковську Нелю Вікторівну і з нею учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у такому складі:

Відділення : хімія , біологія

Секція : зоологія, ботаніка

І місце – Легка Інна Віталіївна, учениця 11 класу Великохутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області

І місце – Вітковська Тетяна Ігорівна, учениця 11 класу Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області

17.01.2016 року

3. Призначити вчителя біології Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Вітковську Нелю Вікторівну відповідальною за супровід учнів та покласти на неї відповідальність за життя, здоров’я і безпеку учнів під час проїзду та участі в конкурсі.

4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації Фесенко Ганні Валеріївні:

4.1. Забезпечити в повному обсязі, в межах бюджетних асигнувань по галузі „Освіта”, виплату видатків, пов'язаних з організацією участі у конкурсі.

4.2. Ознайомити Вітковську Нелю Вікторівну з кошторисом витрат, а також з вимогами нормативно правових актів про використання коштів, виданих на відрядження.

5. Вчителю Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Вітковській Нелі Вікторівні подати до централізованої бухгалтерії відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації звіт про використання коштів, наданих на відрядження протягом п’яти банківських днів.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .

Начальник відділу освіти С.В.Старіков

З наказом від 14.01.2016 № 11 ознайомлені:

Вітковська Н.В. _____________;
Фесенко Г.В. _____________
Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку