Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

НАКАЗ

смт. Шевченкове

04.01.2016 № 4

Про організацію харчування учнів 1-11 класів у загально- освітніх навчальних закладах Шевченківського району у 2016 році

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про запровадження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 01.06.2005 № 242/329 «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» з метою забезпечення повноцінного раціонального харчування, запобігання харчових отруєнь та виконання санітарно-гігієнічних правил і норм

НАКАЗУЮ:

1.Керівникам навчальних закладів району:

1.1. Організувати повноцінне, безпечне та якісне харчування учнів 1-11 класів та забезпечити дотримання норм харчування згідно з додатками 4, 6, 7, 8 до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591.

Протягом року

1.2. Організувати безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей.

Протягом року

1.3. Організувати харчування учнів 5-11 класів (крім пільгових категорій) на платній основі.

Протягом року

1.4. Провести відповідну роботу з класними керівниками щодо відповідальності за облік дітей, які охоплені безоплатним харчуванням.

До 10.02.2016

1.5. Надавати інформацію до відділу освіти райдержадміністрації щодо організації харчування у навчальному закладі.

До 15 числа кожного місяця

1.6. Забезпечити постійний контроль за дотриманням норм використання продуктів, призначених для приготування гарячих страв.

Постійно

1.7. Встановити постійний контроль за дотриманням відповідності страв затвердженому меню.

Постійно

1.8. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм під час приготування гарячих страв на харчоблоках та харчування дітей відповідних категорій в обідніх залах.

Постійно

1.9 Забезпечити контроль за здійсненням остаточних розрахунків за гаряче харчування, що здійснюється на платній основі та здачу коштів до централізованої бухгалтерії відділу освіти.

Щоквартально, за встановленими строками

2. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації (Фесенко Г.В.):

2.1. Забезпечити фінансування витрат для забезпечення безкоштовним харчуванням учнів вищезазначених категорій в межах виділених лімітних призначень на харчування.

Постійно

2.2 Здійснювати перерозподіл коштів, що надійшли за харчування на платній основі та перераховувати їх за цільовим призначенням відповідно до проведених розрахунків.

Щоквартально, за встановленими строками

2.3. Встановити вартість обіду для учнів 5-11 класів відповідно до калькуляції (додаток 1)

Постійно

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації Ю.А.Бобрусь.

Начальник відділу С.В. Старіков

З наказом від 04.01.2016 № 4 ознайомлені:

Бобрусь Ю.А. __________
Фесенко Г.В. __________

Додаток 1

до наказу відділу освіти

від 04.01.2016 № 4

Калькуляція

вартості харчування для учнів 5-11 класів

(крім пільгових категорій)

Вартість обіду = вартість продуктів харчування + 2,00 грн. (1,00 грн. – оплата електроенергії, 1,00 грн. – заробітна плата з нарахуваннями кухаря)

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку