Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

Наказ

смт. Шевченкове

17.02.2016 року № 64

Згідно єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Харківської області на 2016 рік, листа Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації та з метою участі команди Шевченківського району у відкритих особисто-командних змаганнях,

наказую:

1. Відрядити команду Шевченківського району на відкриті особисто-командні змагання «Кубок федерації легкої атлетики Харківської області» серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше, які відбудуться 20 лютого 2016 року в м. Харкові, легкоатлетичний манеж КЗ КДЮСШ „ХТЗ” ХОР у скаді 9 осіб.

2. Керівником команди призначити Петрова В.О., тренера - викладача з легкої атлетики Шевченківської ДЮСШ Шевченківської районної ради.

3. Відповідальність за збереження та здоров'я дітей покласти на Петрова В.О., тренера - викладача з легкої атлетики Шевченківської ДЮСШ Шевченківської районної ради. .

4. Керівнику команди (Петров В.О.) провести інструктаж з техніки безпеки для учасників змагань щодо профілактики дитячого травматизму при пересуванні на транспорті та в період проведення змагань.

5. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти ( Фесенко Г.В.) здійснити відшкодування витрат по КФКВ 130106, КЕКВ 2282 згідно із кошторисом (додається).

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу С.В.Старіков

З наказом від 17.02.2016 № 64 ознайомлені:
Петров В.О. _____________ Фесенко Г.В. _____________
Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку