Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти

Наказ

смт. Шевченкове

08.02.2016 року № 51

Згідно листа Громадської Спілки «Соціальний Рух Поваги» від 27.01.2016 № СРП-150 та з метою участі в регіональних змаганнях команди Шевченківського району

наказую:

1. Відрядити команду Шевченківського району на шаховий турнір, який відбудеться 13 лютого 2016 року в Палаці культури ім. В. Кошелєва в м. Куп’янськ - в складі 3 осіб, початок змагань о 9.00.

2 . Керівником команди призначити Ревенка В.І., тренера - викладача з шахів Шевченківської ДЮСШ Шевченківської районної ради.

3. Відповідальність за збереження та здоров'я дітей покласти на Ревенка В.І., тренера - викладача з шахів Шевченківської ДЮСШ Шевченківської районної ради.

4. Керівнику команди (Ревенко В.І.) провести інструктаж з техніки безпеки для учасників змагань щодо профілактики травматизму при пересуванні на транспорті та в період проведення змагань.

5. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти ( Фесенко Г.В.) здійснити відшкодування витрат по КФКВ 130107, КЕКВ 2282.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу С.В.Старіков

З наказом від 08.02.2016 № 51 ознайомлені:
Ревенко В.І. _____________ Фесенко Г.В. _____________

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу

освіти райдержадміністрації

« __»_______№__

Кошторис витрат

на участь команди району у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з шахів серед районів і міст обласного значення

1. Проїзд команди «смт. Шевченкове - м. Куп’янськ» = грн.

2. Проїзд команди «м. Куп’янськ – смт. Шевченкове» = грн.

Всього: грн.

Завідувач сектору М.Білоус

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Версія для друку