Банк даних обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району у 2018/2019 навчальному році

№ п.п Навчальний заклад ПІБ Клас Напрям Критерії
1 Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ степенів Шевченківської районної ради Харківської області Денчик ІринаОлегівна 9 Філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
2 Балакіна Єва Сергіївна 9 Філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
3 Бєлікова Альона Олександрівна 9 Філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
4 Скороход Михайло Михайлович 9 Суспільствознавчий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
5 Крикун Анна Володимирівна 10 Математичний, природничий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
6 Ярошенко Луїза Ігорівна 10 Природничий Переможець районногоетапу Всеукраїнських олімпіад
7 Москвітін Михайло Юрійович 10 Природничий Переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу МАН
8 Григоренко Богдана Геннадіївна 11 Природничий , філологічний, суспільствознавчий Переможець районних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсу МАН
9 Навроцька Юлія Юріївна 11 Природничий , філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
10 КоваленкоІван Ігорович 11 Філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
11 Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області Вознюк Євгенія Віталіївна 8 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад , районного етапу конкурсу ім. Т. Шевченка
12 Вітковська Аліна Юріївна 8 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
13 Холопченко Лілія Сергіївна 9 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
14 Думанова Поліна Романівна 9 Філологічний, природничий Переможець ІІ та ІІІ етапу олімпіад
15 Думановська Марина Геннадіївна 9 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
16 Кучерява Вікторія Олександрівна 10 Філологічний Переможець ІІ та ІІІ етапів олімпіад
17 Венедіктова Валерія Валеріївна 10 Природничий Переможець ІІ та ІІІ етапів олімпіад
18 Дерев’янко Евгеній Віталійович 10 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
19 Нечитайло Дмитро Сергійович 10 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
20 Ярошенко Анна Сергіївна 11 Філологічний Переможець ІІ та ІІІ етапу олімпіад, районного, обласного та всеукраїнського етапів конкурсу ім. Т. Шевченка
21 Білий ВолодимирСергійович 11 Природничий . математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
22 Шаповалов Данил Максимович 11 Природничий , математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
23 Гончаров Едуард Вадимович 11 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
24 Нетренко Катерина Геннадіївна 11 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
25 Малахова Катерина Ігорівна 11 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
26 Ходак Максим В’ячеславович 11 Технологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
27 Кастроміна Дарина В’ячеславівна 11 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
28 Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Пшенична Єва Володимирівна 9 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
29 Лозова Валентина Іванівна 10 Технологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
30 Гетьманівський НВК Лободенко Олена Геннадіївна 9 Природничий Переможець районного етапу конкурсу дослідницьких робіт учнів 5-8 класів
31 Колій Маргарита Олександрівна 9 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад, районного етапу конкурсу дослідницьких робіт учнів 5-8 класів
32 Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Губаль Тетяна Юріївна 7 Філологічний Переможець ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка
33 Збицький Максим Олександрович 7 Філологічний Переможець районного конкурсу дослідницьких робіт учнів 5-8 класів
34 Бурлака Юлія Валеріївна 11 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
35 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Павленко Дар’я Володимирівна 9 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
36 Мишакова Богдана Олександрівна 11 Суспільствознавчий, філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
37 Попова Вікторія Миколаївна 11 Філологічний Переможець районного фестивалю ораторського мистецтва
38 Старовірівський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області Іщук Кирило Олександрович 9 Філологічний, природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
39 Шкельова Юлія Миколаївна 11 Філологічний Переможець районного етапу конкурсу МАН
40 Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Безніс Вікторія Анатоліївна 10 Філологічний , природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
41 Зубрєва Анастасія Олексіївна 10 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
42 Антонов Валерій Юрійович 11 Математичний, природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
43 Василенківська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Колій Катерина Андріївна 9 Філологічний , природничий Переможець районного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 5-8 класів
44 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Коньова Катерина Андріївна 8 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
Кiлькiсть переглядiв: 844

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.