Протидія торгівлі людьми


1.Постанова КМУ № 111 від 24.02.2016 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року».

2.Наказ МОН № 405 08.04. 2016 р.«Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року».

3.Наказ відділу освіти Шевченківської районної державної від 24.05.2016 року № 157 «Про затвердження плану заходів відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року».

4.Презентація Шавкун Н.М., методиста з питань психології Шевченківського РМК «Про реалізацію Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми до 2020 року».

5.Методичні рекомендації з використання навчальних матеріалів «Профілактична робота з протидії торгівлі людьми в навчальних закладах».

6.Методичні рекомендації до проведення в загальноосвітніх навчальних закладах Уроку щодо попередження торгівлі людьми.

7.Мультиплікаційний фільм «Дві маленькі дівчинки»

8.Навчальний фільм «Станція призначення життя»

9.Методичні рекомендації до використання навчального мультиплікаційного фільму «Дві маленькі дівчинки» у профілактиці торгівлі людьми в навчальних закладах.

10.Програма виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

11.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для виховної роботи з учнями 7 класу з питань протидії торгівлі людьми.

12.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для виховної роботи з учнями 8 класу з питань протидії торгівлі людьми.

13.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для виховної роботи з учнями 9 класу з питань протидії торгівлі людьми.

14.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для виховної роботи з учнями 10 класу з питань протидії торгівлі людьми.

15.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для виховної роботи з учнями 11 класу з питань протидії торгівлі людьми.

16.Методичний посібник «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в допомогу педагогам для здійснення просвітницької роботи з батьками.

17.Оголошення «Телефони гарячих ліній».


Підготовка дітей до навчання в школі

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

ПСИХОЛОГІЧНАГОТОВНІСТЬ ДИТИНИДО ШКІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

Розвиток емоційно-вольового компоненту готовності дитини до школи

Розвиток інтелектуального компоненту готовності дитини до школи

Розвиток мотиваційного компоненту готовностідитини до школи

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.